Anasayfa
24 Şubat 2018 ( 1397 izlenme )
Reklamlar

Hırsız Var Sanıp Kızının Odasına Girince şok oldu !

Hırsız Var Zannedip Kızının Odasına Girince şok oldu !…Hırsız Var Zannedip Kızının Odasına Girince şok oldu !

İSTANBUL Gaziosmanpaşa’da gece yarısı yan odadan sesler duyan anne F.Ş., kızının odasına girince gördüğü manzarayla cinnet geçirdi.Kızını yatakta sevgilisi ile basan anne, elindeki bıcakla dehşet saçtı

Yaralanan sevgili Volkan T. kaçarken kan kaybından öldü. Genç kız ise kendini balkondan atınca canından oldu. İstanbul Gaziosmanpaşa’da 6 katlı binanın dublex katında meydana gelen üzücü olay iddialara göre şöyle gerçekleşti


Pazar gecesi misafirlikten erken dönen anne F.Ş., kızı S.Ş.’nin odasında gürültü duyunca ‘Eve hırsız girdi’ korkusuyla mutfaktan bir bıçak aldı. Kızının odasına giden F.Ş., odadan gelen sesler üzerine kapıyı zorla açtı. Ancak anne, karşısında hırsız yerine kızının sevgilisi Volkan T.’yi buldu. Şok geçiren anne elindeki bıçakla kızının odasında bulunan Volkan T.’ye saldırdı.

SEVGİLİ KAN KAYBINDAN, KIZI BALKONDAN ATLAYINCA ÖLDÜ Annesine engel olmaya çalışan S.Ş., elinden yaralanırken, Volkan T., aldığı bıçak darbeleriyle yaralı olarak evden kaçmayı başardı. Sokakta kaçarken yığılıp kalan Volkan T. kan kaybından yaşamını yitirdi. Genç kız ise evin balkonundan aşağıya atlayınca öldü.

Komşuların sesler üzerine polise haber vermesiyle ortaya çıkan olayda, anne F.Ş., Volkan T.’yi bıçaklarken elinden aldığı yaraları tedavi ettirmek için gittiği hastanede yakalandı.2 BIÇAK BULUNDU, ‘GENÇ KIZ ATILDI’ İHTİMALİ DE DEĞERLENDİRİLİYOR Olayla ilgili anne F.Ş. ve baba M.Ş. gözaltına alınırken, yapılan incelemelerde Volkan T.’nin göğüs tarafından 4, sırtından ise 2 bıçak yarası aldığı belirlendi.Olay yerinde iki ayrı bıçak bulunurken, polis genç kızın balkondan atılmış olabileceği ihtimalini değerlendiriyor. Anne ve baba ise sorgularının ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Aynı mahallede oturan iki gencin cenazelerinin toprağa verildiği öğrenildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyanın En Çirkin Gelininin Son Hali, Görenleri Şaşırtt! ABD'nin yaptırım listesinde ki dört isim daha BAĞIRSAKLARIN DÜZGÜN ÇALIŞMADIĞI NASIL ANLAŞILIR? SAĞLIK İHMALE GELMEZ Lütfen dostlarınızı da bilgilendirin Bu Yazıyı okuduktan Sonra Kurutulmuş İncir, Üzüm Yerken Bir Daha Düşüneceksiniz!