Anasayfa
28 Mart 2018 ( 1686 izlenme )
Reklamlar

HÜSAMETTİN CİNDORUK 2019'DA KİMİN KAZANACAĞINI AÇIKLADI!...

Cindoruk'dan açıklama

Türkiye 2019'da cumhurbaşkanını seçmen için sandık başına gidecek. Siyasi partiler birbirleriyle ittifak yapıp seçimi kazanmadın derdine düşerken Eski meclis başkanı ve milli merkez lideri Hüsamettin Cindoruk'tan ilginç bir yorum geldi. Cindoruk 2019'da kim kazanacak sorusuna yanıt verdi.

Eski meclis başkanı ve milli merkez lideri Hüsamettin Cindoruk, Hür Demokratlar adlı sitede yazdığı yazıda, 2019 seçimlerinin, ülkenin geleceğini belirleyeceğini ifade etti.

"16 yıllık tartışmalı bir iktidarın barajı ile 2019'da seçime katılmak, tek adamlık için çoğunluk oyu beklemek akıllı ve doğru bir strateji değildir" diye belirten Cindoruk, "Rabia eli, yağmurda beraber ıslanmak hikâyeleri bıktırmış, kullanılmış, yıpranmış, eskimiştir"​ dedi.

2019'da yeni bir şey söyleme gücü kalmayan kişi ve siyasi kurumların deneme sürelerinin biteceğini ifade eden Cindoruk, "Kim kazanacak diye sorulduğunda tek cevabım var. Cumhuriyetin kurucu değerleri ve Atatürk kazanacak" diye belirtti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSTANBUL'A GİRİŞ ÇIKIŞLAR DURDURULDU Kahraman kedi sahibinin hayatını böyle kurtardı Avrupa’nın göbeğinde çoc.k s.ks köleleri çalıştırılıyor DİKKAT! ACİL UYARI “SAKIN BU MARKANIN SUYUNU ALMAYIN KANSEROJEN İÇERİYOR!”