Anasayfa
28 Şubat 2018 ( 606 izlenme )
Reklamlar

İDDİA BÜYÜK!.. BİRİ GİDİCİ, HANGİSİ?

TAKAN: SOYLU GÖKÇEK’E BENZEYECEK!

Yeniçağ yazarı Ahmet Takan, İçişleri Bakanlığı kaynaklarına dayanarak yaptığı açıklamada Soylu için çarpıcı iddia da bulundu.

“Erdoğan öyle istifa ile falan kimsenin karşısında dikilmesine müsaade etmez. Bunu kendisi açısından bir zaaf sayar” diyen Takan, günü gelince Süleyman Soylu’nun da Gökçek’in akıbetine uğrayacağını ileri sürdü.

İşte Takan’ın bugünkü köşesine taşıdığı o iddia:

“SOYLU’YU İSTİFADAN VAZGEÇİREN ERDOĞAN”

“İçişleri Bakanlığı kaynaklarından ulaştığım bilgilere göre, Soylu’nun cebinde dolaştırdığı istifa mektubu yırttırıldı. Peki, Erdoğan, Süleyman Soylu’yu nasıl istifadan vazgeçirmiş?..

Telefonda sormuş Soylu’ya “Seni kim o Bakanlığa getirdi?..”
Cevap vermiş Sayın Bakan, “Siz efendim.”

Özetle şöyle devam etmiş telefon görüşmesi;
R.E; “Seni o koltuğa Berat Albayrak mı oturttu?”
S.S; ” Hayır efendim. Siz oturttunuz.”

R.E; “Sizin Bakanlıkta kalıp kalmayacağına kim karar verir?
S.S; “Siz efendim.”

R.E; “Peki o zaman. Sizinle daha yapacağımız çok iş, yürüyeceğimiz çok yol var.”
S.S; “Emredersiniz efendim.”

“BERAT ALBAYRAK GİDECEK mi”

Bakan Soylu, bu telefon görüşmesinin ardından epey rahatlamış. Yakın çevresi ile yaptığı değerlendirme toplantısında da öyle bir iddia ortaya atmış ki, duyanlar pek de inanmamış ama yine de ses çıkaramamışlar; “Göreceksiniz, Berat Albayrak, 2019 olmadan gidecek…”

“SOYLU’YU GÖKÇEK’E BENZETECEKLER mi”
Kim kimi götürür belli olmaz ama Erdoğan’ı da çok yakından tanıyanların iddiası şu;”Erdoğan öyle istifa ile falan kimsenin karşısında dikilmesine müsaade etmez. Bunu kendisi açısından bir zaaf sayar. Günü geldiği zaman Soylu’yu da Melih Gökçek’e benzetir.”

Kaynak: Ahmet Takan/ Yeniçağ

☆☆☆


FLAŞ!.. MHP İLE İTTİFAK SÜRESİ AÇIKLANDI…

Yani?

ŞENTOP: “MHP İLE İTTİFAK BEŞ YIL”

Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, MHP ile gerçekleştirdikleri ittifakın 5 yıl süreceğini açıkladı.

Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop, CNN Türk’te yayınlanan programa konuk oldu. AKP ile MHP arasında gidilen ittifaka değinen Şentop, bunun 5 yıl süreceğini belirtti.

BİR SEÇİM DÖNEMİNİ KAPSAYACAK

Seçim öncesi yapılan ittifakla millete bir taahhütte bulunulduğunu vurgulayan Şentop, “Bu seçimle ilgili bir ittifak yapıyorsunuz ve seçim sonrası ile ilgili millete karşı bir taahhütte bulunuyorsunuz. Bu bir dönemdir. Bir sonraki seçim döneminde belki aynı partiler ittifak yapacaktır, ama farklı bir beyanname ile milletin karşısına çıkacaklardır. Bu bir seçim dönemlik, beş yıllık program üzerine oturan bir ittifak çalışması olacak bu anlamda” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yaz tehlikede! Eğer sıcaklıklar düşmezse durum vahim… DÜNYA AJANSLARINI DEHŞETE DÜŞÜREN SAPKINLIK. ATACAK BAŞLIK BULAMADIK Yazıklar olsun P.rno yıldızından çok konuşulacak Trump açıklaması! "Arkasını döndü ve pantolonunu biraz aşağı indirdi. Altında iç çamaşırı falan vardı ve..." Ahmet Nesin'den Günün Bombası...15 Temmuz'da Binali Yıldırım'ın arabasında öldürülen asker kim? Şok iddialar...