Anasayfa
18 Aralık 2017 ( 1076 izlenme )
Reklamlar

İDDİA BÜYÜK!.. MAN ADASINDAN BÜYÜK ENİŞTE!..

ÖZEL: BELGELER GERÇEK

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarına yanıt vererek, sert eleştirilerde bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya bir belge göndereceklerini söyleyen Özel;

"ŞİRKET SAHİBİ ENİŞTE"

"Süleyman Soylu’ya size dağıtacağımız bu belgeyi bir örneğini de yollayacağız. Bu belge Man Adasında BUMERZ Limited’in hangi tarihte kurulduğunu ve kurucu olarak da Ziya İlgen’in bizim eniştenin imzasını bulunduruyor" ifadelerini kullandı.

“BELGE ELİMİZDE, SAHTE OLDUĞUNU KANITLAYIN"

" Çok basit bir şey yapacak Süleyman Soylu bu belgeyi Man Devleti'nden internet sitesine girip abonelik ödeyerek edinebilir.  Bu elimizdeki Ziya İlgen ve imzasını hem Jandarmadan hem dünya kriminal labratuvarlarından akredite kuruluşlarla çalışıp bu imzasının sahte olduğunu ispatlasın. Bu belgenin sahte olduğunu ispatlasın. Mühürlü Ziya enişte imzalı. Bu şirket adı Bumerz'dir, Bumerz Burak, Mustafa Erdoğan ve Ziya enişte…"

Kaynak: ANKA/ Sözcü

http://bilgeturkhaber.com/chp-man-adasi-icin-flas-bir-iddia-daha-sirketin-sahibi-ziya-eniste

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK!.. ERDOĞAN VE HÜKÜMET ÜYELERİ HAKKINDA VATANA İHANETTEN SUÇ DUYURUSU!.. Ankara’da hareketli saatler yaşanıyor Türkiye 'eyyam-ı bahur' etkisine girecek kabus gibi Türkiye'de ilk dünyada 3 .. ve sonuç