Anasayfa
26 Aralık 2017 ( 6035 izlenme )
Reklamlar

İLKER BAŞBUĞ AÇIKLADI... GÜNDEM DUMAN!.

ERDOĞAN: BEN BU DAVANIN SAVCISIYIM

BAYKAL: SEN SAVCIYSAN BEN DE AVUKATIYIM

BAŞBUĞ: BAYKAL KORKMADI, SAĞLAM DURDU

Genelkurmay eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) özellikle 2007 yılından itibaren büyük komplolarla karşı karşıya kaldığını belirterek;

“HEPSİ KOMPLO OLDUĞUNU BİLİYORDU”

"Deniz Baykal bu süreçte hiç tereddüt etmeden bu komplolara karşı pozisyon aldı. Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yanında yer aldı ve bizi her zaman destekledi. Başkaları da bu komploların olduğunu biliyorlardı fakat ‘Fetullah Gülen bize bir şey yapar mı?’ korkusuyla sessiz kalmayı tercih ettiler" dedi.

Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, 43 gündür İbn-i Sina Hastanesi’nde tedavi gören CHP Eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ı hastanede ziyaret etti. 

BAYKAL’IN SAĞLIK DURUMU İYİ

Ziyaret sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Başbuğ, Deniz Baykal’ın sağlık durumunun iyiye gittiğini duymaktan çok büyük mutluluk duyduğunu söyledi. 

Deniz Baykal’ın ve Türk milletinin bu süreçte büyük bir badire atlattığını belirten Başbuğ, Baykal’ın her zaman olduğu gibi yine sağlam olduğunu ve bu sağlamlığı ile en kısa sürede sağlığına kavuşacağını ifade etti.

Deniz Baykal’ın Türk siyasetinin yetiştirdiği en büyük değerlerden bir tanesi olduğunu vurgulayan Başbuğ, konuşmasının devamında şunları söyledi:

“BAYKAL, KOMPLOLARA KARŞI TSK’NIN YANINDA YER ALDI”

“Sayın Baykal’ın Cumhuriyetin temel ilkelerine yürekten bağlılığı ve her zaman o ilkeleri bütün gücüyle savunması sayın Baykal’ı tabi ki çok farklı bir noktaya taşıyor. Türk Silahlı Kuvvetleri özellikle 2007 yılından itibaren gerçekten büyük komplolarla karşı karşıya kaldı. Bu süreçte Sayın Deniz Baykal hiç tereddüt etmeden bu komplolara karşı pozisyon aldı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yanında yer aldı ve bizi her zaman destekledi.”

“ÖTEKİLER İSE YA SUSTU YA DA KOMPLOYU DESTEKLEDİ”

“ Aynı süreçte yaşananlara bir defa daha baktığımız zaman aslında başkaları da bu komploların olduğunu biliyorlardı fakat ‘Fetullah Gülen bize bir şey yapar mı?’ korkusuyla sessiz kalmayı tercih ettiler. Bir kısmı da, Türk kamuoyunun çok yakından bildiği gibi adeta bu komploları desteklediler ve bugünlere geldik.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Altaylı'dan Nedim Şener'e dolar yanıtı ERDOĞAN TUHAF KONUŞTU... TÜRKİYE ŞAŞKIN!.. Köpek adamın bacağını yaladı, sonrası korkunç! 1 Bardak çayı 18 Liradan satıyorlar! İsyan başladı