Anasayfa
16 Ağustos 2018 ( 1880 izlenme )
Reklamlar

İnce AKP’ye Ateş Püskürdü

Muharrem İnce, AKP’ye yönelik olarak “Siz kim oluyorsunuz da bize anti-emperyalizmi anlatıyorsunuz? Yoksa ar damarınız mı çatladı?” ifadelerini kullandı.

İnce, Türkiye ile ABD arasında yaptırımlara varan krizle ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.

Twitter hesabında açıklama yapan İnce, adını anmadan AKP’ye yönelik olarak “Siz kime Amerika’yı anlatıyorsunuz? Siz kime anti-emperyalizmi anlatıyorsunuz? Biz emperyalizme kafa tutan, milli mücadeleyi gerçekleştiren ve milli ekonomiyi kuran partiyiz” dedi.

“Siz, Amerikan malı olan Büyük Ortadoğu Projesinin eş başkanlığı görevini 16 yıldır yerine getiriyorsunuz” diyen İnce, sözlerine şöyle devam etti:

“Siz, yaptığınız hizmetlerle Yahudi Cesaret Ödülüne layık görülen ve bu ödülü kendine layık görenlersiniz. Siz, devleti, emperyalizmin kolluk kuvveti olan FETÖ terör örgütüne teslim edenlersiniz. Siz, damat, çoluk-çocuk dolarla, euro’yla gemi filoları kuran, bu filoları emperyalizmin yüklerini taşımak için seferber edenlersiniz. Siz, 1950’den bu yana, ağa babalarınızdan başlayarak, her politikanızla emperyalizmin karakol bekçiliğini yapanlarsınız.

“Siz, emperyalizme karşı mücadele edenleri ‘vatan hainliği’ ile yaftalayan, beslediğiniz tetikçileri onların üzerine sürenlersiniz. Siz, emperyalistlerden aldığınız borçla, yaptığınız saraylarla, betonla, israfla, şatafatla ve kötü yönetimle ülkeyi iflasa sürükleyenlersiniz. Siz kim oluyorsunuz da bize anti-emperyalizmi anlatıyorsunuz? Yoksa ar damarınız mı çatladı? Yüzünüz varsa, Anafartalar’a, Maraş’a, Antep’e, Samsun’a, Amasya’ya, Sivas’a, Erzurum’a, İnönü’ye, Sakarya’ya, Dumlupınar’a ve Anıtkabir’e gidin ve anlatın anti-emperyalizminizi.

“Özür dilemek erdemdir. Bu topraklarda, hayatlarını hiçe sayarak anti-emperyalist mücadele verenlerden özür dilemek ve bir daha emperyalizmin yanında yer almamak üzere tövbe etmek zorundasınız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İYİ Partili Yokuş'tan Bahçeli'ye çok ağır sözler! Bakın uçak fabrikalarını kim kapattı..O hani yere göğe konulamayan biri var ya.. ŞOK!.. ERDOĞAN VE HÜKÜMET ÜYELERİ HAKKINDA VATANA İHANETTEN SUÇ DUYURUSU!.. KEMAL SUNAL’IN ÖLÜM NEDENİ ASLINDA ÇOK BAŞKAYMIŞ… HERKES ŞOKTA!