Anasayfa
17 Mart 2018 ( 992 izlenme )
Reklamlar

İNCE CANLI YAYINDA KONUŞTU... ERDOĞAN'A TEPKİ BÜYÜK

İNCE: "ŞEHİDİMİZ NAAŞINA DİRSEK KOYUP NUTUK ATILAMAZ"

İNCE: "BAYRAK, MİLLİ MARŞ, ATATÜRK TARTIŞILAMAZ"

İNCE: "AKP SEÇMENİ DE TAVRINI KOYMALI"

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, duayen gazeteci Uğur Dündar'ın sunumuyla ekranlara gelen Halk Arenası'nın konuğu oldu.

 İnce, son günlerde gündemden düşmeyen İstiklal Marşı ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İnce, İstiklal Marşı’nı gündeme kimin taşıdığını bir bir açıkladı;

“Bu tartışmayı kim açar? 

1- Yeminli Cumhuriyet düşmanları 
2-Tarih cahili açar çünkü tarihi bilmiyordur. 
Üçüncüyü de söylemim yani. "

"İSTİKLAL MARŞI TARTIŞILAMAZ, ATATÜRK TARTIŞILAMAZ, TÜRK BAYRAĞI TARTIŞILAMAZ"

"Şimdi biz ekonomiyi, siyaseti tartışabiliriz. Bizim bakış açımız farklıdır, İYİ Parti’nin, AKP’nin MHP’nin farkıldır. Anlaşırız-anlaşamayız o ayrı bir şey ama tartışamayacağımız şeyler var. Mesela bayrağı tartışamayız, ezanı, İstiklal Marşı’nı, Atatürk’ü tartışamayız. Ne yapmak istiyorsun?"

"MÜSLÜMAN MAHALLESİNDE SALYANGOZ SATMAK GİBİ BİR ŞEY BU"

" Bu ülkede bazı şeylerin değişmesini anlayamıyorum. Hani Müslüman mahallesinde salyangoz satmak gibi yepyeni şeyler çıktı ortaya. Anadolu insanının genlerinde yok bu. "

"ŞEHİDİMİZ NAAŞINA DİRSEK KOYUP NUTUK ATILAMAZ"

 "Şimdi bir şey başladı farkında mısınız?"Şehit cenazesine elini koyup mikrofonu eline alıp nutuk atma devri başladı. Bu nereden çıktı? ‘Çek elini’ demesi lazım şehit babasının".

 İstiklal Marşı’nın nasıl geri teptiği bunlar anladılar. Bugün sözcüleri bir açıklama yaptı. ‘Oy birliği sağlanırsa’ dediler. Ben bu tartışmanın burada bitmesini istiyorum” dedi.

İNCE: "AKP SEÇMENİ TAVRINI KOYMALI"

AKP’nin seçmenlerine de seslenen İnce, “Bizim cevabımız yetmez ona siz cevap verin ‘Haddini bil, şehit cenazelerinde elini koyup nutuk atma, istiklal marşı ile uğraşma, Atatürk’e hakaret etme, cumhuriyet değerlerini küçümseme’ deyip bir ceza verin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sözcühttp://bilgeturkhaber.com/ince-den-flas-istiklal-marsi-aciklamasi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Merkel bunu ilk kez yaptı, Almanlar dondu kaldı! Lise diplomasıyla 8 yıl profesörlük yaptı vay be neler oluyor Siparişlere yetişemiyor! Sesi 5 kilometreden duyulan... ERDOĞAN-GÜLEN VE ZARRAB... İNANILMAZ İLİŞKİLER!..