Reklamlar

İNCE PAYLAŞTI... BAHÇELİ'DE BULUT, HAVADA DUMAN!..

İNCE: KADERE BAK!..

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, twitter hesabından,”Kadere bak kimler kimlerle beraber, kimler kimlerle ittifak halinde kadere bak!” diyerek MHP’ye yakın Ortadoğu Gazetesi’nin 18 Mart 2015’deki sayısını paylaştı.

Gazetenin, “Erdoğan ve AKP, PKK kadar tehlikeli” diyen MHP Lideri Bahçeli’nin sözlerini manşetine taşıdığı görülüyor.

“ÇIKAR KOALİSYONU”


“Hani koalisyonlar dönemi sona ermişti?” diye soran İnce,”Bana barajı atlat sen de başkan ol ittifakının adı çıkar ittifakıdır, çıkar koalisyonudur.” dedi.

İşte İnce’nin paylaşımları

“BUNLARIN DERDİ BAŞKA”


“Bu ittifaka girenlerin derdi Vatan, Memleket, Millet, Cumhuriyet, Demokrasi değil kendi koltuklarıdır. Biri Başkan olmak, diğeri Parti Başkanı kalmak istiyor. Biri Yüzde 50’yi bulamam, diğeri Yüzde 10’u bulamam diyor. Bu bir “Ne istedin de vermedik” koalisyonudur.”

“MİLLİYETÇİLİĞİ AYAKLAR ALTINA ALANLA MİLLİYETÇİ KOALİSYON NASIL OLUR”

“Demokrasi ve temsilde adalete aykırı olan yüzde 10 barajını düşürmek/kaldırmak yerine baraj sorunu yaşayan partiye milli irade gaspıyla, hileyle baraj atlatmaya çalışmak bu çıkar ittifakının rezilliğini ortaya koymaktadır. Şark kurnazlığına bak. Biri kazanınca diğeri de kazanmış sayılacakmış! Milliyetçiliği ayaklar altına alan kazanınca milliyetçiler de kazanacakmış.”

“BU OYUNU MİLLET SANDIKTA BOZAR”

“AKP/MHP ittifakı yetmeyince yanlarına bir de YSK’yı almışlar ve bu koalisyonu AKP/MHP/YSK koalisyonuna dönüştürmüşlerdir. Bu ikili koalisyon değil üçlü koalisyondur. YSK’yı yanına alıp Mühürsüz oyları geçerli saysan da, hatta mühürsüz oyların tamamını kendi hanene yazsan da kiminle ittifak yaparsan yap son değişmeyecektir.

 Esas ittifakı Huzur isteyen, Hukuk isteyen, Adalet ve Demokrasi diyen, memleketin ve çocuklarının geleceğini düşünen millet sandıkta yapacaktır.”

İNCE’nin o paylaşımı:
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
O isimden korkutan uyarı! “Türkiye’de 14 binden fazla çocuk ölebilir” dedi ve nedenini böyle açıkladı!