Anasayfa
01 Ekim 2018 ( 2940 izlenme )
Reklamlar

İnşaat amelesi viziteye çıkıp haftalardır tuvalete çıkamadığını söylemiş..

İnşaat amelesi viziteye çıkıp haftalardır tuvalete çıkamadığını

söylemiş..

Doktor muayene edip, amelenin külotunu indirmiş ve yüzükoyun masayayatmasını istemiş

.Adam denileni yapınca Doktor içeriden getirdiği beyzbol sopasını 3-4 defa sertçe amelenin poposunun tam ortasına vurmuş.

-Tamam şimdi tuvalete gidin…

Birkaç dakika sonra tuvaletten rahatlamış şekilde çıkan amele:

-Sağol Doktor bey, hep böyle olabilmek için ne yapmalıyım?

-Bir şey yapmana gerek yok.

Tuvaletini yaptıktan sonra kıçını çimento torbasıyla silme yeter..!

Telkinli (BONUS FIKRA)

Kadının başı çok ağrıyormuş.Demişler ki bir psikiatrist var. Harika tedavi ediyor.Neyse,gitmiş doktora,akşam eve gelince kocası sormuş

– “Ne oldu”diye.

– “Valla,bana telkin önerdi,bir yere oturup kafamı iki elimin arasına alıp sallana sallana’bu kafa benim değil, bu kafa benim değil’ diye tekrarlayacakmışım.” Kadın 3-4 gün bu işe devam etmiş ve başağrıları tamamı ile geçmiş.Ancak bu sırada kocasında bir sorun baslamış. Adamda tık yok.Geceleri sırtını dönüp yatıyor.İlişki milişki hak getire.

Sonunda kadının da ısrarı ile adam da aynı doktora gitmiş. Akşam eve gelince kadın ne oldu demiş.Adam

– “Bırak yaa demiş,bana da telkin önerdi ama ben öyle saçma şeyleri yapmam” demiş,demiş ama o günden sonra adam olmuş bir canavar.Eve gelince kadını hemen yakalayıp yatağa atıyor.Durum felaket.Neyse herkes çok memnun ama kadın da bu işin nasıl olduğunu merak ediyor.Bir gün kadın eve gelmiş.Adam

– “Hadi karıcığım demiş,sen hemen yatağa gir,ben bi banyoya gidip geleyim” demiş.Kadın gizlice adamı takip etmiş.Ne görsün.Adam banyoda klozete oturmuş,kafasını iki elinin arasına almış sallanıyor.
– “Bu karı benim değil, bu karı benim değil”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD’de kritik Papaz görüşmesi! İlk açıklama geldi: ‘Mutabık kaldık’ ŞOK!.. MURATOĞLU YAZDI... TELEKOM'DA DUMAN DUMAN ÜSTÜNE!.. AK Zenginlere Çağrı: İyi Semirdiniz Şimdi... AMERİKA'YI ZORA SOKACAK GÖRÜNTÜLER.