Anasayfa
24 Şubat 2018 ( 246 izlenme )
Reklamlar

İşe Bakın!.. BİLAL ERDOĞAN'A GEÇ, AKŞENER'E DUR!..

Meral Akşener içeri alınmadı

Afrin'e gidecek güvenlik birimlerinin bulunduğu İçişleri Bakanlığı Müşterek Görev Merkezi’ni ziyaret etmek isteyen İYİ Parti lideri Meral Akşener'in kapıdan geçmesine izin verilmedi.

AKŞENER’E İZİN VERMEDİLER

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Zeytin

Dalı Harekatı’na destek amacıyla Hatay’a geldi. Akşener, harekata katılacak olan güvenlik birimlerinin bulunduğu İçişleri Bakanlığı Müşterek Görev Merkezi’ni ziyaret etmek istedi.

Merkezde görevlendirme çalışmasının devam ettiği gerekçesiyle Akşener ve yanında bulunan yardımcısı Koray Aydın’a izin verilmedi. Akşener, bir süre sohbet ettiği kapıdaki görevli askerlere, “Sorun yok. Moral desteği için geldik, dert olmaya değil” diyerek merkezin önünden ayrıldı.

BİLAL ERDOĞAN GİZLİ HAREKAT MERKEZİNE GİRMİŞTİ


Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Suriye'nin kuzeybatısında bulunan Afrin'e yönelik başlatılan "Zeytin Dalı" harekâtı kapsamında kullanılan İnsansız Hava Araçları (İHA) kumanda merkezine gitmiş ve içeri alınmıştı.

FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTILAR 


İHA'ları üreten firmanın sahibi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Selçuk Bayraktar, İHA kumanda merkezinden fotoğraf paylaştı. Fotoğraflar da Bilal Erdoğan'ın da olduğu görüldü.

Bayraktar, "İlk kez Zeytin Dalı Harekatı'nda kullanılan yeni geliştirdiğimiz teknolojiler ile Milli İHA'larımız Afrin'de görev başında. Teknik ekibimizle birlikte TSK'mize destek olmak maksadıyla sahadayız" mesajıyla fotoğraflar paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ünlü Ekonomistten flaş yazı...İslamiyet yayılırken bu kadar para harcanmadı! 50 Milyona yakın vatandaş tehlike altında Çay ocağında patronla yasak aşk: Eşinle nasıl ilişkiye girdim 38 ilçe il oluyor, İşte il olacak ilçelerin tam listesi