Anasayfa
02 Ekim 2018 ( 589 izlenme )
Reklamlar

İstanbul'da dev operasyonu 417 kişi gözaltına alındı

Son dakika.. İstanbul'da, Türkiye Cumhuriyeti’nin ekonomik ve finansal güvenliğini hedef alanlara yönelik başlatılan soruşturma kapsamında 417 kişi hakkında gözaltı kararı verildi. Şüphelilerin çoğunluğunun ABD'de yaşayan İran uyruklulardan oluştuğu belirtildi. Bu şahısların, komisyon adı altında milyarlarca TL haksız kazanç elde ettikleri ve kara para akladıkları tespit edildi.. Şüphelilere ait 28 bin 88 banka hesabına bloke konuldu..


Son dakika.. İstanbul'da büyük 'ekonomik ve finansal' operasyon..

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Türkiye Cumhuriyeti’nin ekonomik ve finansal güvenliğini hedef alanlara yönelik başlatılan soruşturmada 417 şüpheli hakkında gözaltı kararı verdi.

Yurt dışında 28 bin 88 hesaba 2.5 milyar TL gönderen 417 kişi hakkkında gözaltı kararı.

ABD'DE YAŞAYAN İRAN UYRUKLULAR!

Soruşturmada ortaya çıkan bileğilere göre bu paranın 2 milyar 455 milyar TL olduğu ve bu işlemleri yapan kişilerin komisyon adı altında kazanç temin ettiği ifade edildi.

Para transferi alıcılarının ise çoğunluğunun ABD'de yaşayan İran uyruklu şahıslar olduğu tespit edildi.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni Şafak'tan 'kıyamet savaşı' senaryosu Yandaşlardan iddia edildi HAYRUNNİSA GÜL'DEN ŞOK EDEN SÖZLER MUHARREM İNCE HAKKINDA ŞOK SORUŞTURMA! Önemli iddia: Erdoğan'ın Genelkurmay Başkanı olacak ismi açıkladı!