Anasayfa
27 Ekim 2018 ( 354 izlenme )
Reklamlar

İşte Ak Parti’nin İstanbul ve Ankara adayı! Sürpriz isimler

Yerel seçimler öncesi partilerde aday belirleme süreci tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehirlerde özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir’de aday gösterilecek isimler dikkatli bir şekilde seçiliyor. Ak Parti’nin ise İstanbul ve Ankara’da aday göstereceği isimler netleşmeye başladı.

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Hande Fırat, AK Parti'nin İstanbul adayına ilişkin yapılan anketlerden çıkan ismi köşesine taşıdı.

Yerel seçimlerde partilerin İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde çıkaracakları adaylar en çok merak edilenler arasında. Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat, bugünkü 'Salı sallanır' başlıklı yazısında AK Parti'nin İstanbul adaylığıyla ilgili olarak dikkat çeken kulis bilgilerini paylaştı.

"ÜST DÜZEY BİR KAYNAĞIM DEDİ"

Alınan bilgilere göre, İstanbul için ilk sırada TBMM Başkanı, eski Başbakan Binali Yıldırım'ın isminin öne çıktığını söyleyen Fırat, üst düzey olarak nitelediği bir kaynağını kendisine 'İstanbul’da Binali Yıldırım yoklamalarda birinci çıkıyor, diğer isimler kamuoyunda konuşulan isimler' dediğini aktardı.

Fırat, AK Parti'nin Ankara adaylığı için konuşulan isimlerin ise Mehmet Özhaseki ve Süleyman Soylu olduğunu söyledi.

siyasetcafe.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteoroloji'den kritik hava durumu uyarısı TRT'den milyonların dinlediği şarkılara yasak!.. 12 eylül faşizmi gibi komik nedenler BİR PEDOFİLİ İĞRENÇLİĞİ BAÇA BAZİ Bacha Bazi nedir ? Erkek çocukların kabusu Bacha Bazi Taksici parası olmayan kadınının ücreti böyle ödeyeceğini düşünmedi