İttifak yukarıda var tabanda yok MHP’li başkan “kral çıplak” dedi

1808 izlenme15 Mart 2018
Reklamlar
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin MHP’li Başkanı Cengiz Ergün, 14 Mart akşamı yerel bir TV kanalının canlı yayınına katıldı. Ergün, AKP ile MHP ittifakıyla ilgili ezber bozan bir açıklama yaptı.

NASIL İTTİFAK BU”

Gazete Baykuş’tan Murat Türk’ün haberine göre; Ergün “Seçim öncesi son seneye girdik” dedi ve açıklamasını şöyle sürdürdü:


“Çok açıkça söylüyorum. Tüm kapılar kapanmaya başlandı. Tamamen engellemeye başladılar. İttifak yukarıda var da tabanda yok. Manisa’da o yönde bir intiba göremiyorum, siyasi olarak. Başbakan Yıldırım, ‘Manisa’nın anahtarını istiyorum’ dedi. Nasıl ittifak bu!”KONGRE ÖNCESİ RAHATSIZLIK

MHP genel merkezinin AKP ile ittifak kararına ilk defa büyükşehir belediye başkanı düzeyinde açık bir eleştiri getirildi. MHP’li Cengiz Ergün’ün açıklamaları 18 Mart tarihinde yapılacak olan MHP kurultayı öncesi parti içindeki rahatsızlığı ortaya çıkardı.

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kandilli: İstanbul için büyük risk varmı yokmu ? Çok konuşulacak iddia: Halifelik referandumu yapılacak, Erdoğan halife olacak Baldızını Çıplak Fotoğrafla Tehdit Etti: Benimle Sevişeceksin YOKSA KARA KUVVETLERİ KOMUTANI KONUŞTU: "HABER VERİLMİŞTİ" EE ENİŞTE PEKİ?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
PEŞ PEŞE AÇIKLAMALAR.. TBB BAŞKANI KONUŞTU: DEHŞETE DÜŞTÜM!.