Anasayfa
09 Şubat 2018 ( 259 izlenme )
Reklamlar

Kadınlarla tahrik edip cinsellik hapı satmışlar..

Yasadışı yollardan yurtdışından getirilen ve çoğu sahte, cinsel gücü artırıcı ve zayıflatıcı hapları satan çağrı merkezine operasyon yapıldı. Müşterilere önce kısa mesaj atıldığı, mesaja inanıp telefonla geri dönen müşterileri kadın satış elemanlarının önce cinsel içerikli konuşmalarla tahrik ettikleri ardından da sahte hapları sattıkları ortaya çıktı. Çetenin bu yolla günlük 50 bin liralık ciro elde ettiği ve binlerce kişiyi tuzağa düşürdüğü ortaya çıktı.


Ankara Emniyet Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele ekipleri yürüttükleri çalışma sonucu, Türkiye’ye yasadışı yollardan sokulan çoğu sahte, cinsel gücü artırıcı hap, sprey ve zayıflatma ilaçlarının piyasaya sürüldüğünü belirledi. Bu ilaçların Kızılay semtinde bir apartman dairesinde kurulan çağrı merkezi (call center) üzerinden satıldığı ortaya çıkarıldı

52 KADIN GÖZALTINDA: Çağrı merkezine yapılan baskında müşterilerle telefon üzerinden bağlantı kuran 52 kadın ile bu merkezi kuran, ilaçları yurtdışından yasadışı yollardan getiren 9 erkek gözaltına alındı. Çağrı merkezinde yapılan aramalarda 200 bin hap, sprey ve benzeri ilaç ele geçirildi.

Müşterilere önce kısa mesaj atıldığı, mesaja inanıp telefonla geri dönen müşterileri kadın satış elemanlarının önce cinsel içerikli konuşmalarla tahrik ettikleri ardından da sahte hapları sattıkları ortaya çıktı.

Çağrı merkezinde çalışan kadınların maaş artı satışlardan prim aldığı, kadınların günlük yaptıkları satışlarında el yazısıyla not aldıkları çizelge de bulundu. Çetenin satışlarda günde 50 bin liralık ciro yapıldığı da ortaya çıktı

Kaynak
Internet haber 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emekli bir Cumhuriyet Başsavcısından uyarı; “Bu tuzağa sakın düşmeyin” Eşcinselliği “tedavi etmek için” hastalarıyla ilişkiye girdi Fatih Altaylı günah çıkardı!... 'TÜRKİYE SALLANIYOR' Erdoğan, 3. Havalimanı'nın adının Atatürk olmasına karşı çıktı!