Anasayfa
15 Ağustos 2018 ( 4379 izlenme )
Reklamlar

Kan donduran itiraf: 250’den fazla kadına t.cavüz ettim “Onlarla birlikte olduğum süre içinde 15 ila 16 yaşındalardı

DEAŞ'lı terörist seks kölesi olarak satılan kadınlarla ilgili kan donduran itiraflarda bulundu.


DEAŞ’lı terörist seks kölesi olarak satılan kadınlarla ilgili kan donduran itiraflarda bulundu.

DEAŞ tarafından seks kölesi olarak satılan kadın, yüzlerce kadın ve çocuğa tecavüz ettiğini itiraf eden teröristlerle yüzleşti.

DEAŞ tarafından kaçırılan ve seks kölesi olarak satılan bir Yezidi kadın, Sincar’daki baskınlarda yer alan DEAŞ’lı bir teröristle yüzleşti. SAİF isimli terörist tarafından esir tutulup defalarca tecavüze uğrayan Shireen, Stacey Dooley tarafından çekilen Face To Face adlı yeni bir BBC Three belgeselinin parçası olarak iki buçuk yıl boyunca tutulduğu Irak’ın Musul şehrinde yaşadığı cehennemle yüzleşti.

Program sırasında Shireen, kaçmayı başarmadan önce yaşadıklarının korkunç olduğunu, dört kez intihar girişiminde bulunduğunu anlatarak bir ‘cehennem’in ortasındayaşadığını anlattı. Shireen, “Ölme umudunu kaybettim, kendimizi öldürmemize izin vermiyorlardı. Dört kez denedim” diye konuştu.

Irak’taki yolculuklarının ardından Stacey ve Shireen, DEAŞ’lı Anmar’ın 900 kişiyi öldürdüğünü itiraf etmesinden önce, terör örgütüne neden katıldığı konusunda meydan okudu.

Gazeteci Stacey Dooley, Anmar’ın DEAŞ üyesi olduğu sırada kaç kadın ve çocuğa tecavüz ettiğini duyduğunda dehşete düştü.

“Onlarla birlikte olduğum süre içinde 15 ila 16 yaşındalardı. Belki 50 ve daha yaşça büyük olanlar vardı. 250’den fazla kişiye tecavüz ettim” diyen Anmar, “Konu seks yapmaya gelince kimse bunu kontrol edemez, çok güçlü bir arzudur” dedi.

“Beni durdurmaya çalışıyor olsa bile, bilirsin… Onunla işim bittiğinde ve ağladığını gördüğümde üzülürdüm” diyen Anmar’a Shireen: “Temiz bir kalbiniz olsaydı üç kızı götürmeyecek ve onlara günlük olarak tecavüz etmeyecektiniz. Bu hoşunuza gitti” diye cevap verdi.

Anmar ise kabul ettiğini belirterek o zamanların farklı olduğunu, baskı altında bulunduğunu ve bunu yapmak zorunda kaldığını iddia etti.

Medyafaresi*****************
Yok artık! Başlık parası için karısının böbreğini gizlice sattı
Hindistan'da bir adam, kendisine vadedilen başlık parasının ödenmediği gerekçesiyle karısının böbreğini gizlice sattı. Kadının böbreğinin iş adamına satıldığı öğrenilirken, ameliyatın yapıldığı hastane ile ilgili de işlem yapılacağı belirtildi.


Hindistan’da bir adam, kendisine vadedilen başlık parasının ödenmediği gerekçesiyle karısının böbreğini gizlice sattı. Kadının böbreğinin iş adamına satıldığı öğrenilirken, ameliyatın yapıldığı hastane ile ilgili de işlem yapılacağı belirtildi.

Hindistan Times gazetesindeki habere göre, Batı Bengal eyaletinde yaşayan kadın, kocası tarafından böbreğinin gizlice satıldığı iddiasıyla polise suç duyurusunda bulundu.

12 yıl önce evlenen Rita Sarkar isimli kadının ailesi, kızlarının kocası Biswajit Sarkar’a 3 bin dolar başlık parası ödemeyi kabul etti ancak Rita’nın ailesi maddi imkansızlıklardan dolayı damatlarına söz verdikleri başlık parasını ödeyemedi.

AA’nın haberine göre; Rita, 2 yıl önce yaşadığı mide ağrısı şikayetinin ardından tedavi amacıyla kocası ve kayınbiraderi tarafından Kolkata şehrinde özel bir kliniğe götürüldü. Hastane yetkilileri, apandisti alındıktan sonra midesindeki ağrının dineceğini belirterek kadını ameliyata aldı. Ameliyatın ardından mide ağrıları daha da artan kadın, eşine kendisini yeniden hastaneye götürmesi için yalvardı.

SAĞ BÖBREĞİNİN OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI
Koca Sarkar, ısrarlarına rağmen karısını hastaneye götürmedi ve ameliyatından hiç kimseye bahsetmemesi için baskı uyguladı. Kocasından habersiz akrabalarının yardımıyla 3 ay önce hastaneye giden kadına doktorlar sağ böbreğinin olmadığı haberini verdi.

Bunun üzerine büyük şaşkınlık yaşayan Rita, “O zaman kocamın neden ameliyat hakkında sessiz kalmam için bana baskı yaptığını anladım. Ailem başlık parasını ödeyemediği için böbreğimi sattı.” diye konuştu.

Rita, ailesinin söz verdiği 3 bin dolarlık başlık parasını ödeyememesi nedeniyle böbreğinin habersizce kocası tarafından satıldığını düşünerek polise başvurdu.

GÖZALTINA ALINDI
Karısının böbreğini gizlice sattığı iddiasıyla Sarkar ve kardeşi gözaltına alındı. Polisten yapılan açıklamaya göre, koca Sarkar ve kardeşi, C

Hindistan geleneklerine göre, kızın ailesi damada belirli bir başlık parası ödüyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TÜRKİYE'YE DOLAR OPERASYONUNDA YENİ İDDİA Son Seçim Anketi Olay! İttifak şokta!! Son anket: AKP yüzde 40, MHP yüzde 7 bandında YARGITAY ONURSAL BAŞKANI: "İLKER BAŞBUĞ'U NASIL TUTUKLADINIZ"