Anasayfa
01 Kasım 2018 ( 1188 izlenme )
Reklamlar

Kankasını Yatağa Bağlayıp...

En yakın kız arkadaşlar, hafta sonu evde eğleniyordu. 25 yaşındaki kadın, evinde misafir ettiği 26 yaşındaki arkadaşını birden eğilip öptü. Bunun üzerine 26 yaşındaki Shaunna Littlewood, Sarah Holden'ı kollarından yakalayarak yatak odasına götürdü. Sonrası korkunç.

Kendisi de arkadaşının yanına uzanıp isterse onu bağlayabileceğini söyledi. Holden'ın kabul etmesiyle geceliği kullanarak ellerini ve ayaklarını yatağa bağladı. Arkadaşına hemen döneceğini söyleyip yatak odasındanReklamlarayrıldı.

Sonrasında olacakları ise kimse hayal bile edemezdi. Mutfak bıçağıyla geri gelen Littlewood, çocukluk arkadaşını bıçaklamaya başladı. Kabusa dönen gecede bıçak darbeleri Sarah Holden'ın yüzüne, karnına, boynuna ve göğsüne isabet etti. Holden, o anları "Dilim tutulmuştu, yardım için çığlık atmak istedim ve sesim çıkmadı" diye anlattı.

Doktorlar, ağır yaralı halde hastaneye kaldırılan kadını kurtarmayı başardı.

Sarah Holden'ın itiraflarını 'Grinin Elli Tonu seks oyunları' olarak niteleyen İngiliz basını, en yakın arkadaşların bir daha hiç barışmayacağını yazdı.

Shaunna Littlewood, çıkarıldığı mahkemede yedi yıl ceza almıştı.
@@@@

Bir hastanede büyük skandal yaşandı. Gelecek ay doğum yapacak olan hemşirelerden biri facebookta grup kurunca gerçek ortaya çıktı. İşte detaylar; 

Bir hastanede büyük skandal yaşandı. Gelecek ay doğum yapacak olan hemşirelerden biri facebookta grup kurunca gerçek ortaya çıktı. İşte detaylar; 

ABD'nin Arizona eyaletindeki Mesa Banner Dessert Hastanesi'nin yoğum bakım servisinde çalışan 16 hemşire birden bebek bekliyor.

Gelecek ay doğum yapacak olan Rochelle Sherman adlıReklamlarbir hemşire, "Facebook grubu kuruncaya kadar, hiçbirimiz bu kadar çok hemşirenin hamile olduğunu bilmiyorduk" dedi.

Hastanenin yoğun bakım servisinde 160 kadar hemşire görev yapıyor. Bu hemşirelerin yüzde 10'unun hamile olduğu anlamına geliyor.

Birlikte basın toplantısı düzenleyen hemşireler, "Belki hastanenin suyunda bir şey var. Hepimiz sözleşmiş gibi Noel tatiline denk getirdik" dediler.

Hamile hemşirelerin ilki Eylül'de, sonuncusu da Ocak'ta doğum yapacak.

Jolene Garrow adlı bir hemşire, hamileler için riskli olacak hastalıklarda ve bazı kanser hastalarının tedavisinde diğer hemşirelerin kendilerine yardımcı olduğunu söyledi.

Hamile hemşireler, gelecek hafta bebeklerinin gelişini kutlamak için yapacakları partiden sonra üç ay doğum iznine çıkacak.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeşilçam'ın Şişko Nuri'si hayatını kaybetti! CENAZESİNİ BAKIN KİM ALDI? İşte Kanserin 10 Belirtisi! 1 Dakikanı Ayır ve Kendini test et! İ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dublör kullanıyor Elektriğe de mi Dış Güçler Zam Yapıyor?'