Anasayfa
30 Mart 2018 ( 507 izlenme )
Reklamlar

KARAMOLLAOĞLU'NDAN MİLYONLUK VURUŞ!..

ERDOĞAN: “6 sıfırı attık, 1 milyonluk tuvalet 1 liraya düştü. Mesele bu.”

KARAMOLLAOĞLU: “6 Sıfır atıldı da n’oldu, alım gücü düşüyor”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak AKP'nin ekonomi politikalarını eleştirdi. Karamollaoğlu “1 milyon olmuş 1 lira. Peki, sonra ne olmuş? O zamanlar 1 milyon lira ile 78 gram et alınabiliyormuş. Şimdinin 1 lirası ile 25 gram! Nereden nereye” dedi.

"Medya padişahınsa, sosyal medya bizimdir" diyen Karamollaoğlu Twitter hesabı üzerinden AKP'nin ekonomi politikalarını eleştirdi. Karamollaoğlu paylaşımında;

”BİR MİLYON BİR LİRA OLMUŞ DA N’OLMUŞ”

"Size bir fıkra anlatayım mı? Bir zamanlar 1 milyon lira varmış. Sonra 6 sıfır atılmış, 1 milyon olmuş 1 lira. Peki, sonra ne olmuş? O zamanlar 1 milyon lira ile 78 gram et alınabiliyormuş. Şimdinin 1 lirası ile 25 gram! O zamanlar 1 milyon lira ile 680 gram süt alınabiliyormuş. Şimdinin 1 lirası ile 259 gram!

“PARA DEĞER KAYBEDİYOR, ALIM GÜCÜ DÜŞÜYOR”

“1 milyon lira ile 203 gram peynir alınıyormuş, şimdi 1 lira ile 43 gram! O zamanlar 1 milyon lira ile 10 adet yumurta alınıyormuş, şimdi 1 lira ile 2 adet! 1 milyon lira ile 406 gram nohut alınıyormuş, şimdi 1 lira ile 79 gram!”

“ESKİDEN ÇAY SİMİT HESABI YAPIYORLARDI AMA ŞİMDİ…”

“Eskiden çay simit hesabı yapıyorlardı, şimdi tuvalet... Görüyorsunuz... Anlatmaya gerek yok... Nereden nereye" dedi.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan AKP’nin Giresun’daki il kongresinde 2005 yılında Türk Lirası’ndan 6 sıfır atılmasını hatırlatarak, "Tuvalete 1 milyon liraya gidiyorduk, nasıldı o günler. 6 sıfırı attık, 1 milyonluk tuvalet 1 liraya düştü. Mesele bu. İş bilenin, kılıç kuşananındır” demişti.

http://atabilge.tv/flas-karamollaoglu-ndan-milyonluk-vurus

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu nasıl vahset iğrencliktir Devir degişmiş bakın Arınc kimi tanık göstermiş Döviz ve altında gece depremi: Türkiye şokta! Bomba iddia: Rahip Brunson'un bulunduğu apartmanı basarlarsa...