Anasayfa
11 Mart 2018 ( 683 izlenme )
Reklamlar

KARATAY HOCA UYARIYOR... "UZAK DURUN"

KARATAY HOCA: “İTHAL FISTIK YEMEYİN”

KARATAY HOCA: “EN DOĞAL BESİN ZEYTİN”


Canan Karatay, "Fıstık yerseniz fıstık gibi olursunuz. Sağlıklı yaşarsınız. Yalnız ithal olmasın" diyerek, Türkiye’ye getirildiği sırada fıstıkların ilaçlandığını söyledi.

Prof. Dr. Canan Karatay, rafineri un, şeker ve rafineri tuzun insülini artırdığını söyledi. Karatay, “Bu durum da hücre ve organları bozar. 20 hastalıktan kurtulmanın yolu insülini dengelemektir” dedi.

'EN DOĞAL MEYVE ZEYTİN'


Karatay, “Şeker ve C vitamini aynı anda alındığında yararı değil zararı var. En doğal meyve zeytindir. Ayrıca rafineri değil, kristal kaya tuzu kullanın. Kristal kaya tuzu hayattır. Turp yiyin turp gibi olun” diye konuştu.

Bu hastalıkların başında beyne pıhtı atması, beyin basınç yüksekliği, katarak, kalp, felç, damar tıkanıklığı, kısırlık, adet düzensizliği, sperm azlığı, kanserin geldiğini kaydeden Karatay şunları söyledi:

"İNSÜLİNİ DENGEDE TUT, 20 HASTALIKTAN KURTUL"


“İnsülininizi dengede tutun, bu hastalıklardan kurtulun. Çünkü bu hastalıkların hiçbiri genetik değil. İlaç eksikliği sonucunda da bu hastalıklar ortaya çıkmıyor. Diyet diye bir şey de yok. ‘Bunu ye mucize, şunu ye mucize.’ Hepsi satışa yönelik. Şekerinizi yükseltmeyin, insülininizi dengede tutun yeter.”

En sağlıklı besinin turp olduğunu ifade eden Karatay, sözlerini şöyle sürdürdü:

'İTHAL FISTIKTAN UZAK DURUN'

“Turp yersek turp gibi oluruz. Neden, toprakta büyüdüğü için. Havuç da toprakta büyüyor, o da çok sağlıklı. Çünkü toprakta kaya tuzu var. Fıstık yerseniz fıstık gibi olursunuz. Sağlıklı yaşarsınız. Yalnız ithal olmasın. Türkiye’ye getirildiği sırada ilaçlanıyor ve bu ilaçlar sağlık açısından çok tehlikeli. Fıstık kilo aldırır diye korkmayın. Aksine insülini düşürür. Fındık, fıstık, badem ve ceviz güzelleştirir, dinçleştirir.”

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gittikleri Evde Yaptıkları Şey! 19 yaşındaki Sibel H. ile dayısı 40 yaşındaki Alaattin K. gittikleri evin lambalarını yaktılar....2 gün boyunca ışıklar sönmedi...Komşular fark etti. Erdoğan'dan şaşırtıcı açıklama!.. 'ABD İLE ANLAŞTIK' Yeni Eğitim Bakanı: "Kemalizm eğitimin temeli olmamalı" dedim manşet oldum Vatandaşa kötü haber. Bir zam daha geliyor