Anasayfa
11 Mart 2018 ( 698 izlenme )
Reklamlar

KARATAY HOCA UYARIYOR... "UZAK DURUN"

KARATAY HOCA: “İTHAL FISTIK YEMEYİN”

KARATAY HOCA: “EN DOĞAL BESİN ZEYTİN”


Canan Karatay, "Fıstık yerseniz fıstık gibi olursunuz. Sağlıklı yaşarsınız. Yalnız ithal olmasın" diyerek, Türkiye’ye getirildiği sırada fıstıkların ilaçlandığını söyledi.

Prof. Dr. Canan Karatay, rafineri un, şeker ve rafineri tuzun insülini artırdığını söyledi. Karatay, “Bu durum da hücre ve organları bozar. 20 hastalıktan kurtulmanın yolu insülini dengelemektir” dedi.

'EN DOĞAL MEYVE ZEYTİN'


Karatay, “Şeker ve C vitamini aynı anda alındığında yararı değil zararı var. En doğal meyve zeytindir. Ayrıca rafineri değil, kristal kaya tuzu kullanın. Kristal kaya tuzu hayattır. Turp yiyin turp gibi olun” diye konuştu.

Bu hastalıkların başında beyne pıhtı atması, beyin basınç yüksekliği, katarak, kalp, felç, damar tıkanıklığı, kısırlık, adet düzensizliği, sperm azlığı, kanserin geldiğini kaydeden Karatay şunları söyledi:

"İNSÜLİNİ DENGEDE TUT, 20 HASTALIKTAN KURTUL"


“İnsülininizi dengede tutun, bu hastalıklardan kurtulun. Çünkü bu hastalıkların hiçbiri genetik değil. İlaç eksikliği sonucunda da bu hastalıklar ortaya çıkmıyor. Diyet diye bir şey de yok. ‘Bunu ye mucize, şunu ye mucize.’ Hepsi satışa yönelik. Şekerinizi yükseltmeyin, insülininizi dengede tutun yeter.”

En sağlıklı besinin turp olduğunu ifade eden Karatay, sözlerini şöyle sürdürdü:

'İTHAL FISTIKTAN UZAK DURUN'

“Turp yersek turp gibi oluruz. Neden, toprakta büyüdüğü için. Havuç da toprakta büyüyor, o da çok sağlıklı. Çünkü toprakta kaya tuzu var. Fıstık yerseniz fıstık gibi olursunuz. Sağlıklı yaşarsınız. Yalnız ithal olmasın. Türkiye’ye getirildiği sırada ilaçlanıyor ve bu ilaçlar sağlık açısından çok tehlikeli. Fıstık kilo aldırır diye korkmayın. Aksine insülini düşürür. Fındık, fıstık, badem ve ceviz güzelleştirir, dinçleştirir.”

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müjde Ar: 2.5 yıl hapsim var, ağzımı çok açamıyorum HİÇBİR BASKI REJİMİ SÜRMEZ” Yurttaşların tepkisini çeken İDO topu AKP'ye attı AKP'den CHP'ye 'kayyım' tehdidi! KÖPEKLER HAVLADI DİYE ATLAR ÖLMEZ' Annesi çığlık atınca iğrençlik ortaya çıktı