Anasayfa
07 Ekim 2018 ( 972 izlenme )
Reklamlar

Karısını Vahşice Öldürdü, "Cezaevine Giderken Yakınlarının Söyledikleri Pes Dedirtti"

Böyle densizlik ve edepsizlik görülmedi. Bir insan canına kıyılıyor ve bu vahşeti yapan kocanın yakınları utanmadan iyi birşey yapmış gibi gururla tezahürat yapıyor
Gaziantep'te tartıştığı eşi Özlem U.'yu (28) tüfekle ateş ederek öldüren
H.U tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yakınları, H:U.'yu "Hadi kurban güle güle, başın dik git" sözleri ile uğurlaması şaşkına çevirdi.
Gaziantep'in Nizip ilçesi Kızılcakent Mahallesi’nde tartıştığı karısı Özlem U.'yu (28) tüfekle ateş ederek öldüren H.U, işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

10 yıldır evli olduğu karısının beşik kertmesi olduğunu ve çok sevdiğini söyleyen H.U'nun, "Karımı çok seviyorum. Ama zaman zaman ailevi meselelerden tartışıyorduk. O gecede süren tartışmada bana ağır, tahrik eden laflar söyledi. Kendimi kaybettim, sinirlendim" dediği öğrenildi. Olaydan sonra kardeşini ve jandarmayı aradığını belirten H.U.'nun olayda kullandığı tüfeği de jandarmaya teslim ettiği öğrenildi.

Tutuklanan H.U, mahkemenin ardından cezaevi aracıyla Gaziantep Cezaevine sevk edildi. Adliye önünde bekleyen çok sayıda yakını H.U'ya, "Gözün arkada kalmasın. Bu kadar insan senin için burada. Hadi kurban güle güle, başın dik git" dedi.

İHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İki günde kanser hücrelerini öldüren sebze Batan Gemi ve Maymun Kayınpeder ile damadın arası mı açıldı? Bir Dönemin Efsanesi Huysuz Virjin'in Son Hali Sevenlerini Üzdü