Anasayfa
26 Kasım 2018 ( 20 izlenme )
Reklamlar

Karşı köyün cimri agasının oğlu

Ağa’nın Bir Kızı Varmış Ağanın bir kızı varmış Kalçası geniş beli dar azgınmı a-zgın bir kız imiş.. bunu farkeden aga kızı hemen baş göz edip karşı köyün cimri agasının oğluna kızı vermiş.. Neyse düğün dernek derken yeni evli çift el öpmeye kızın babasının köyüne doğru yola çıkmışlar. Damadın babası da cimri olduğu için oğluna giderken kızın babasına vermesi için hediye falan vermemiş.

Ama damat yolda yolda mahçup mahçup ilerlerken bir çoban ve sürü görmüşler.. çapkın gelin hemen yakışıklı çobanı gözüyle kesmeye başlamış..Damat çobana:

Ya çoban kardeş biz yeni evliyiz. kayınbabamın elini öpmeye gidiyoruz.ama ona verecek hediyemiz yok.. senin şu sürüden bir kaç koç alsak bize kaça p-atlar demiş..

Uyanık çoban bir a-zgın geline bir salak damada bakıp:

Beyim lafımı olur üç beş koçun..Benimde sizden küçük bir ricam olur işi hallederiz demiş damat ta: -rican nedir.demiş oda Gelinimiz ağa kızıdır. bilirim.. Ağa kızlarını *ik*rken hiç o-surmazlarmış diye duydum. eğer doğruysa sürünün yarısını al git değil ise 3 koç zaten benden… der.Cimri ağanın salak oğlu bu ballı teklifi duyunca kabul etmiş. çoban geline üç posta atmış fakat gelin den zırt yok.. çoban kan ter içinde doğrulup valla doğruymuş helal olsun hiç o-surmadı.. deyip sürünün yarısını damatla geline vermiş.

evli çift sevine sevine kızın babasının evine gelirken kızın babası bunları görmüş ve

-Nooldu niye güle oynaya geliyorsunuz damat demiş. Damatta ağanın elini öpüp kızını göstererek-Ağam demiş Aha senin bu kızın varya Bize şu sürüyü kazandırdı demiş.

Ağada -Benim kız bu sürüyü nasıl kazandıki ? demiş.. Damatta olanları birbir anlatmış ve çobanın kızını o-surtamadığını ve sürüyü çobandan aldıklarını söylemiş.. Bunu duyan ağanın gözleri ayrılmış ve bir damada bir kıza bakıp -Ulan damat senin dilin ne söylüyor , Onun anasını bir köy *ikti o-surtamadı. değil ki kızını sefil bir çobanmı o-surtacaaak.. Demiş.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Terör örgütü katliam yaptı. Ölü sayısı 100'ü geçti Yılmaz özdilden kafa karıştıran seçim analizleri Cinsel performans için Viagra'dan daha etkili.. Zengin fakir herkesin mutfağında var AKP resmi olarak açıkladı: Abdullah Gül haindir!