Anasayfa
02 Şubat 2018 ( 1006 izlenme )
Reklamlar

'Kocanız sizi döverse ayaklarını öpün'

İran devlet televizyonuna çıkan bir kadın uzman skandal açıklamalarda bulundu. İranlı kadın uzman, "Eğer kocanız uyuşturucu bağımlısıysa ve size şiddet uyguluyorsa, kocanızın ayaklarını öpün ve hayatınızda bir mucizeye tanık olun" dedi. Tepkilerin ardından kanal özür diledi.

İran devlet televizyonunda önceki gün yayınlanan bir programa çıkan İranlı bir uzmanın açıklamaları büyük tepki çekti. Aile içi şiddete maruz kalınması durumunda kadınların eşlerinin ayaklarına masaj yaparak ayaklarını öpmesini isteyen yetkili skandal sözler kullandı.

Yezd bölgesindeki bir devlet televizyonunda yayınlanan görüntülerde uzman, “Eğer kocanız uyuşturucu bağımlısıysa veya sizi dövüyorsa sadece ayaklarını öpün ve bir mucizenin olacağını görün” dedi. Kadınların eşlerinin ayaklarını yıkaması gerektiğini ve masaj yaptıktan sonra öpmesi gerektiğini söyleyen kadın, “Böyle yaparsanız kocanız daha az stresli olur ve olası inme ve kalp krizlerinin de önüne geçersiniz” dedi.

Sosyal medyada uzman kadının sözleri büyük tepki çekerken bazı sosyal medya kullanıcıları, “Saçmalık, “Korkutucu bir öneri” ve “Dünya ilerlerken biz geriye gidiyoruz” yorumlarında bulundu. Tartışmanın büyümesi üzerine kanal bugün bir açıklama yaparak izleyicilerden özür diledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul'da metrobüs tacizcisine meydan dayağı Okurken gözyaşlarımı tutamadım ve geldiğimiz güne bakın En büyük Türk Devrimi Cumhuriyet’i böyle kurduk 15 TEMMUZ BİR OPERASYONDUR. Tayyip Erdoğan’ın önüne bir dosya koydular ve dediler ki.. Ünlü sanatçıdan Arda Turan'a çok ağır sözler