Anasayfa
20 Temmuz 2018 ( 423 izlenme )
Reklamlar

Komedimi gercekmi bilemedik ATA T.... EDEN S*PIĞIN SAVUNMASI ŞOKE ETTİ: BANA GÖZ KIRPMIŞTI...

Korkunç olay Avustralya'daki bir çiftlikte yaşandı. Bir adam çiftlikteki bir ata t*cavüz etti. Kamera görüntüleri ile ortaya çıkan adam, "At bana göz kırptı" diyerek kendini savundu. Ancak hapis cezasından kurtulamadı.Ata t*cavüz eden s-apığın savunması şoke etti: Bana göz kırpmıştı Avustralya'nın New South Wales bölgesindeki bir ahırda sıkıntı hissedilmesi üzerine, ahıra güvenlik kameraları yerleştirildi. Kameralara yakalanan 31 yaşındaki Daniel Raymond Webb-Jackson'un bir ata t*cavüz ettiği ortaya çıktı. SKANDAL SAVUNMA: BANA GÖZ KIRPTI Sapkın adamın savunması ise inanılmazdı. 31 yaşındaki adam, atın kendisine göz kırparak bu eyleme onay verdiğini iddia etti. BAKICISI KONUŞTU: AT ARTIK ÇOK SİNİRLİ Adama 10 ay hapis cezası ve yaklaşık 2 bin 500 Türk lirası tutarında para cezası kesildi. Atın yetiştiricisi, 2 yaşındaki hayvanın Ocak ayında meydana gelen olaydan bu yana çok sinirli olduğunu söyledi.

CİNSİYET DEĞİŞTİREN SELİN CİĞERCİ'DEN ŞOK AÇIKLAMA VE GÖNDERME

olay gönderme

Cinsiyet Değiştiren Selin Ciğerci'den Çok Konuşulacak Simge Sağın Göndermesi!...Cinsiyet değiştirme operasyonuyla gündeme gelen Selin Ciğerci sosyal medya paylaşımıyla Simge Sağın'a "Shakira" göndermesi yaptı. Selin Ciğerci'nin yaptığı instagram paylaşımına binlerce beğeni geldi.

1-225.jpg

İşte Ciğerci'nin o paylaşımı Cinsiyet değiştirme operasyonuyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, ünlü şarkıcı Simge Sağın'a "Shakira" üzeriden gönderme yaptı. "SHAKİRA'YA MI SALLASAYDIM BİLEMEDİM" Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan Selin Ciğerci "Kız @khloekardashian alırım anahtarını. Acaba @shakira mı sallasaydım bilemedim ayol" yorumunu yaptı. Cigerci'nin yorumu akıllara geçtiğimiz günlerde "Shakira" paylaşımıyla eleştirilen Simge Sağın'ı getirdi. SİMGE SAĞIN NE DEMİŞTİ? Simge Sağın Shakira videosu altına "Ne o öyle popo show. Başka bir şey yok zaten showda... Nieyse buraya hep böyle geliyor dünya starları..." yorumunu yapmıştı. Sağın'ın bu yorumu sosyal medya kullanıcıları tarafından çok eleştirilmişti..


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Suudi prensten dünyayı ayağa kaldıracak talimat DANIŞTAY BAŞKANI'NIN KIZI SARAY'A ATANDI! Bir or.spu çocuğunun genelevden yazdığı mektup.Herkesin bir annesi var, benimse tam on yedi. Bir genelevde yaşıyorum annelerimle. Siz onlara “orospu” diyorsunuz, bense “anne”… Haftada 150 Bin Lira!