Anasayfa
10 Ağustos 2018 ( 113 izlenme )
Reklamlar

KORKUNÇ OLAY ! 8 YAŞINDAKİ ÇOCUK GELİN..

YAŞINDAKİ GELİN GER*EK GECESİ ÖLDÜ! ÖLDÜRMEK İSTEMEDİM ZORLAYINCA...
8 YAŞINDAKİ GELİN GERDEK GECESİ ÖLDÜ! ÖLDÜRMEK İSTEMEDİM ZORLAYINCA... YAPTIĞI İĞRENÇLİĞİ ANLATTI!                                                                                          
40 yaşındaki bir adamla evlendirilen 8 yaşındaki çocuk gelin, ilk gecesinde girdiği cinsel ilişki sonrasında hayatını kaybetti.
Kuveyt gazetesi El Vatan'ın haberine göre, 'Rawan' adındaki 8 yaşınaki bir kız çocuğu, gerdek gecesi sonrasında cinsel organına meydna gelen kanama sonucu hayatını kaybetti.
CİNSEL İLİŞKİ ÖLDÜRDÜ Rawan isimli Yemenli kız, yaşı kendisinden 5 kat büyük olan adamla evlilik gecesinde yaşadığı cinsel ilişki ardından cinsel organının yırtılması sonucunda oluşan kanamadan öldü.
Kuveytliler adama ve kızın evlenmesine izin veren ailesine karşı ayaklandılar. Olay Yemen'in Suudi Arabistan'a sınır olan Hardh bölgesinde meydana geldi.


15 YAŞINDA EVLENDİRİLİYORLAR Bildirilene göre Yemendeki kızların yüzde 25'i, 15 yaşın altında evlilik yapıyor.
Ülkede 2009 yılında evlilik yaşı yasal olarak 17 olarak belirlenmişti. Ancak düzenleme sonradan yürürlükten kaldırılmıştı

*********************
Cani Koca, Kına Gecesinin Sabahında Karısını...
Bursa'da madde bağımlısı koca, kına gecesinin sabahında karısını bıçaklayarak öldürdü.
Bursa'da madde bağımlısı olduğu iddia edilen koca, kına gecesinin sabahında karısını bıçaklayarak öldürdü.

DÜĞÜN SABAH KARISINI ÖLDÜRDÜ

Edinilen bilgiye göre, Bursa'da okul arkadaşı Güllü Y.İle M.Yaralarında başlayan duygusal bağı resmi nikah ile sonuçlandıran genç çift, düğün hazırlıklarına başlamıştı. Madde bağımlısı olduğu iddia edilen M.Y kendi kına gecelerinin sabahında eşi Güllü Y.'yi evlerinin mutfağında ekmek bıçağı ile öldürdü. Güllü Y.'nin 8 yerinden bıçaklandığı öğrenildi. Cinayet şüphelisi M.Y bir tarlada polisin titiz çalışması sonucu yakalandı.

8 YERİNDEN BIÇAKLADI

Yaklaşık 4 ay önce Güllü Y.'yi ailesinden isteyen M.Y'ye kız verilmeyince genç çift kaçtı. Geçtiğimiz günlerde aralarında resmi nikah da kıyan çift düğün hazırlıklarına başlamıştı. Dün gece Yıldırım İlçesi İsabey Mahallesi İlkbahar Sokak numara 5'te kına gecesi yapıldı. Kına gecesinin sabahında koca M.Y eşi Güllü Y'yi 8 yerinden ekmek bıçağı ile mutfakta bıçaklayarak öldürdü.

Polis olayla ilgili tahkikat başlattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SÖZCÜ YAZARINDAN ŞOK YAZI : 'MUHARREM İNCE UCUZ ATLATTI!'.. Komşu köyden yıllardır dayak yiyoruz Cunhuriyet bitti krallık geldi 'Her 3 kişiden biri icralık ama ekonomimiz yüzde 11 büyüdü'