Anasayfa
09 Temmuz 2018 ( 1281 izlenme )
Reklamlar

Koynunda besle yılanı sokar işte böyle

Koynunda Beslediği Yılan Tarafından Sokuldu !


Her gece pitonla birlikte uyuyan kadın bir gece piton tarafından saldırıya uğradı.

Evde yaşayan sevimli dostlarımız ailemizin bir parçası gibi görürüz. Bazı hayvanların evde bulunması normalken bazılarının ise oldukça anormal. Tıpkı yılan beslemek gibi. Evde yılan besleyenlerin sayısı aslında az değil. Peki ya beslediğiniz yılanla hele piton ise birlikte uyumak.

Kediniz veya köpeğiniz varsa bazı geceler beraber uyuduğunuz olmuştur. Ancak bazı ‘evcil’ hayvanlar var ki aslında evlere bile sokulmaması gerekiyor. Kadın her gece evde beslediği pitonuyla uyuyordu. Şaşırılacak bir haber olmasa da daha sonra yılanla uyumanın ne kadar tehlikeli olduğunu anladı.

Her gece kadın yılanıyla beraber uyuyordu. Yılanı kadına sarılırcasına hareketler yapıyor ve vücudunu çevreliyordu. Piton birden yemek yemeyi kesti ve kadın endişelen


 meye başladı. Yılanını veterinere götürdü. Veteriner, kadınla pitonun her gece beraber uyuduğunu duyunca şok oldu.
Veteriner, kadın ve pitonun her gece beraber uyuduğunu duyunca çok endişelendi. Kadına, ona sarılırcasına hareketler yapıp yapmadığını sorunca kadından ‘evet’ cevabını aldı. Veteriner daha sonra yılanın aslında kendisine sarılmaya çalışmadığını açıkladı.

Yılan kadının vücudunu her çevrelediğinde bir sonraki avını nasıl sindireceğini hesap ediyormuş. Pitonun yemek yemeyi bırakmasının nedeni de buymuş çünkü büyük bir yemek için midesini boş bırakıyormuş. Piton aslında yavaş yavaş kadını yemeye hazırlanıyormuş.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

REZA ZARRAB’TAN Çok konuşulacak ‘Emine Erdoğan’ iddiası…! '20 milyar dolar nereye gitti? Nevada Çölü’nün Ortasında Bir Türk ve Bir Ermeni Arasında Yaşanan Bu Diyaloğu Kesinlikle Okumalısınız EVDEKİ NEGATİF ENERJİYİ YOK ETMEK İÇİN MUTLAK DENEYİN