Anasayfa
26 Kasım 2018 ( 4 izlenme )
Reklamlar

LİSEDE ATATÜRK RESMİNİ YIRTTIM'

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın 10 Kasım arifesinde görüştüğü Kadir Mısıroğlu, Mustafa Kemal Atatürk’ün büyük biri olmadığını ifade etti.

"Keşke Yunan galip gelseydi" ifadesiyle büyük tepki çeken ve son olarak Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın ziyaretiyle gündeme gelen Kadir Mısıroğlu 'Cumartesi Sohbetleri' adıyla yayınlanan konuşmasında "Mustafa Kemal zannettiğiniz kadar, büyük biri değildir" ifadelerini kullandı.

'LİSEDE ATATÜRK RESMİNİ YIRTTIM'

Mısıroğlu, 'Mustafa Kemal düşmanlığının bedelini ödediğini' belirtirken, "Orta mektep talebesiydim, ne söyledim bilmiyorum ama 1 hafta kovuldum. Lisede resmini yırttım, 3 gün kovuldum. Üniversite kantininde bir hudut aleyhine konuştum. Ben bu noktaya böyle anti-kemalist, herkes adımı anan, ‘O Atatürk düşmanı mı’… Bu Atatürk düşmanı olmak kolay olmadı, onu da söyleyeyim size. Çünkü o düşmanlığın bedeli ödeniyor. Bu bedeli ödemeyi göze almadan böyle Atatürk düşmanı denilmez kimseye" dedi.

YAHUDİ İDDİALARINA YANIT VERDİ

Kendisinin Yahudi olduğuna dair iddialar hakkında da konuşan Mısıroğlu, "Ben, bana göre, dünyanın en güzel kasabasında doğdum. Oradan hiçbir Yahudi geçmedi. Akçaabat’ın toprağına bir Yahudinin gölgesinin düşmediğine Kuran’a elimi basarım" diye belirtti.

'ŞİKAYETLERLE İFTİHAR EDİYORUM'

Mısıroğlu, kendisini şikayet edenler hakkında ise, "18 şikayetçi var, 1 numara Komünist Partisi, 2 numara Halk Partisi, öyle devam ediyor. Ben bunların şikayetiyle iftihar ediyorum" diye ifade etti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ünlü anket şirketinin sahibi Twitter'dan paylaştı! İşte son anket KARAR SONRASI DONALD TRUMP'TAN RAHİP BRUNSON TWEETİ Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar görevden uzaklaştırıldı Dünya basını Erdoğanın Servetini konuşuyor