Home
13 Aralık 2017 ( 1206 izlenme )
Reklamlar

Maalesef güne bu korkunç haberle uyandık! Cinnet geçiren baba eşi ve 3 çocuğunu öldürüp...

Cinnet geçiren baba eşi ve 3 çocuğunu öldürdü!
Kayseri'de cinnet geçiren bir baba, eşi ve 3 çocuğunu öldürdükten sonra ikinci kattaki evlerinden aşağıya atlayarak komaya girdi.Olay, Melikgazi İlçesi Tacettin Veli Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; baba Erol Adıyaman önce eşi Safiye Adıyaman’ı öldürdü. Daha sonra çocukları Çınar Berk Adıyaman, Elanur Adıyaman ve Nazlı Nur Adıyaman’ı öldüren baba Erol Adıyaman, ikinci kattaki evlerinden aşağıya atladı. Hastaneye kaldırılan Erol Adıyaman’ın komaya girdiği öğrenildi.

DHA

**********************


CHP’li Aksünger ortaya çıkardı! Dışişleri Bakanlığı sitesinde ‘İsrail’in başkenti Kudüs’ skandalı
ABD'nin Kudüs kararının ardından bölgede tansiyon yükselirken en en sert tepki Türkiye'den geldi. Ancak Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı'nın resmi internet sitesinde Şubat 2015'te İsrail'in başkentinin "Kudüs" olarak yazıldığı ortaya çıktı.ABD Başkanı Donald Trump’ın  ABD Büyükelçiliği’ni Kudüs’e taşıma kararının ardından gözler yeniden Filistin’e çevrildi.

ABD’ye en sert tepki Türkiye’den geldi. Türkiye en üst perdeden ABD’nin kararına tepki gösterdi, “Kudüs kararını tanımıyoruz” dedi.

Ancak Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı’nın resmi internet sitesinde Şubat 2015’te İsrail’in başkentinin “Kudüs” olarak yazıldığı ortaya çıktı.

ŞUBAT 2015: İSRAİL’İN BAŞKENTİ KUDÜS

Dışişleri Bakanlığı’nın resmi internet sitesinde Şubat 2015’te “Ülke Künyesi” başlıklı bölümde İsrail’in başkentinin “Kudüs” olarak yazıldığı ortaya çıktı.

sözcühttps://vidyomani.com/yonet/Manager.jsp?page=1&type=3&filterp=2#


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soner Yalçın'dan ses getirecek sert bir yazdı...''Hodri meydan FETÖ artık­ları'' 12 yaşındaki ortaokul öğrencisini kaçırıp t.c.v.z etti Akp ve Erdoğan eyyy kılıçdaroglu diyemiyecek işte nedeni...önemlidir kamuoyunun dikkatine.. EŞCİNSEL OLAN FOTOĞRAFÇI ÖYLE BİR YERE GİZLİCE GİRDİ Kİ... KENDİ GİBİ OLANLARI... ŞOKE OLACAKSINIZ !