Home
09 Şubat 2018 ( 223 izlenme )
Reklamlar

MADEM ÖYLE, KENDİ ÇOCUKLARINI GÖNDERSİNLER! CÜBBELİ ATEŞ PÜSKÜRDÜ VE EN AĞIR CEVABI VERDİ

Cübbeli'den İslamoğlu'na şehit itirazı

Cübbeli Ahmet ile Mustafa İslamoğlu arasındaki tartışma yeniden alevleniyor. Cübbeli bu kez de daha önce "sapkın" diyerek durdurulmasını istediği İslamoğlu'nun şehitlerle ilgili sözlerine itiraz etti.

cübbeli ulusalpost ile ilgili görsel sonucu
Cübbeli Ahmet, bu kez de AKABE cemaati lideri Mustafa İslamoğlu'nun şehitlerle ilgili sözlerine itiraz etti. Cübbeli, Mustafa İslamoğlu'nun şehitler ve şehitlikle ilgili sözlerine "Bu kişinin vatan müdafaası diye bir derdi olmadığının delilidir" diye konuştu.

AKABE cemaati lideri Mustafa İslamoğlu, Türkiye'de şehitlik makamının istismar edildiğini iddia etti. Şehitliğin Kur'an-ı Kerim'de tarif edildiğini söyleyen İslamoğlu, bir insanın şehit olması için hayatını illa savaşta kaybetmiş olmasının gerekmediğini ifade etti.

Peygamberimizin de şehit olduğunu ifade eden İslamoğlu'nun "kendi çocuklarını göndersinler" sözlerine ise Cübbeli'den itiraz geldi. Cübbeli Facebook hesabından "Mustafa İslamoğlu'nun "Devlet şehitliği istismar ediyor! Madem öyle, kendi çocuklarını göndersinler!" lafı bu kişinin vatan müdaafası diye bir derdi olmadığının delilidir." sözlerini paylaştı.

İnternethaber.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞEHİT CENAZESİNDE KILIÇDAROĞLU GERGİNLİĞİ! DEREYE FIRLATILDI 2018 yılında size iyi gelecek 9 harika öneri Eren Erdem o vekili yerin dibine soktu çıkardı Emniyet müdüründen gündemi sarsacak mektup