Anasayfa
24 Ocak 2018 ( 1938 izlenme )
Reklamlar

MEHTAP YILMAZ EZBER BOZDU: YILMAZ ÖZDİL'E HELAL, SİZLERE DE YAZIKLAR OLSUN!

Yandaş Chpye kinini kusmuş


Yeni Akit yazarı Mehtap Yılmaz, Yılmaz Özdil'i alkışlarken Hasan Cemal'i ise yerden yere vurduYeni Akit yazarı Mehtap Yılmaz, bugünkü yazısında ezber bozarak sık sık eleştirdiği Yılmaz Özdil'i alkışladı. Mehtap Yılmaz, Sözcü yazarının "Vatan savunmasında muhalefet olmaz" başlıklı yazısının çok doğru olduğunu belirtirken, FETÖ ve bazı CHP'li isimleri yerden yere vurdu..

İşte Mehtap Yılmaz'ın bugünkü yazısından bir bölüm:

Murat Alan kardeşim bir twitinde demiş ki: “Ermeni Patrikliği, TSK’nın Zeytin Dalı Harekâtı için bir dua mesajı yayınladı… Müslümanım diyen, ota b*ka açıklama yapan, beddua üstüne beddua eden FETÖ alçağından bir şey duydunuz mu?

Ben duymadım…

Ya Masoncuklar? Musevi cemaati?

İpi Batı’nın elinde olan liboşlar?

Onlar kör, sağır, dilsiz…”

E Murat kardeşim haksız mı şimdi?

Ota b*ka açıklama yapan… Hoplaya zıplaya, ayıla bayıla, burnunu çeke çeke beddua performansı sergileyen… Kasap lakaplı Ariel Şaron için “Çığır açan lider” diyen Sümüklü Feto’dan bir şey duydunuz mu?

Ota b*ka kendini ortaya atan… “PYD terör örgütü değildir” diyen… “SİHA’lar sivilleri öldürüyor” diye ağlayan CIA’nın gölge ajanı Sezgin Tanrıkulu’ndan bir şey duydunuz mu?

“PYD terör örgütü değildir” diyen, PKK’lı teröristlere ağzını açamayan… HDPKK’lı teröristlerle kol kola yürüyen Kılıçdaroğlu’ndan, PYD’yi akladığı o sözlere dair bir özür, bir nedamet duydunuz mu?

Terörist cenazelerinde salya sümük ağlayan CHP’li Gamze İlgezdi’den bir şey duydunuz mu?

Selahattin Demirtaş’ın elini tutup, “Birlikte iyi salladık” diyen Bilderbergli Şafak Pavey hangi cehennemde şimdi?

Eline gopal alıp Kandil’e çıkan, PKK çukurlarının başında poz veren Hasan Cemal hangi cehennemde?

LGBT eylemlerinin fenomeni Sırrı Süreyya Önder hangi cehennemde?

LGBT eylemlerinde TOMA’lara tırmanan Mahmut Tanal dilini mi yuttu?

Gezi Kalkışması’nı finanse eden İstanbul sermayesi nerede?

Ha buradan açık açık söyleyeyim!

Yarım ağızla Afrin Harekâtına destek verip, Başkomutan’ın adını anmayan şu kifayetsiz muhterisleri tanıma fırsatı buldu… Ha şu kaybedenler kulübünün başını çeken Hocaötesi ordinaryüs profesörün de Zarrap davasında biti kanlanan Bay Gül’ün de “acımadı ki, acımadı ki” diye bana oh çeken Cüppeli Arınç’ın da üstünü çizdi millet!

Sıra bu entel dantel görüntü sergileyen içimizdeki muhalefette!

Ha şu Zeytin Dalı harekâtı ile tarih yazdığımız, vatan savunmasında olduğumuz günlerde…

PKK-PYD itlerine terörist diyemeyenlerin alayına…

“PYD terör örgütü değildir” diyenlerin alayına…

“Vatan savunmasında” sıkılı bir yumruk gibi yek vücut olmamız gerekirken, bundan muhalefet malzemesi devşirenlerin alayına…

Ordumuza yarım ağızla destek verenlerin alayına şöyle ağız dolusu, yürekten yazıklar olsun!

Türkiye Ermenileri Birliği, Zeytin Dalı Afrin Harekâtı için bir destek mesajı yayınladı….

“Türkiye Ermenileri Patrikliği olarak, TSK’ya Zeytin Dalı Harekatı’nda başarılar diler, terör hareketinin son bulması, tüm insanlığın muhtaç olduğu barış, sağduyu ve huzur ortamının özellikle bölgemizde tesisi için dua ederiz. Yeri göğü yaratan Rabbimizin göksel nimetleriyle bereketleneceğimize kalben inanıyoruz. Bu inancımızla kiliselerimizde yapılan ayinler esnasında her zaman olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti devletinin bekası için dua etmeye devam edilecektir. Tanrı dualarımızı kabil etsin” diyen Türkiye Ermenileri Ruhani Başkanı o II. Mesrob Mutafyan’a ise helal olsun!

“Zeytin Dalı” yazısında, “Vatan savunmasında muhalefet olmaz!” diyen, Yılmaz Özdil’e de kocaman alkış benden, helal olsun!

Kesinlikle haklı…

“Vatan savunmasında muhalefet olmaz”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BANKALARIN BU OYUNUNA DİKKAT! HELAL OLSUN DEDİRTEN YAZI YİĞİT BULUT NBŞ İFŞASI İLE GÜNÜN ADAMI OLDU Bugüne Kadar Okuduklarınızı Bir Kenara Bırakın ! Bu Çok Farklı bir yazı olmuş