Anasayfa
27 Ocak 2018 ( 656 izlenme )
Reklamlar

Meral Akşener’den son dakika önemli açıklamalar! ‘Korkunun ecele faydası yok’

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Şu anda Türkiye’de millî, manevi ve dinî değerlerin hepsinin içinin boşaltıldığı bir dönemi yaşandığı belirterek "Dillerinden İslam’ı düşürmeyenler Cenabı Hakkın affetmem dediği en büyük günah olan 'kul hakkı'nın en kallavisini yemekte bir beis görmüyorlar" dedi. "Ben size soruyorum" diye seslenen Akşener, "Kandırılmak aldatılmak istiyor musunuz?" diye sordu. Akşener "Korkunun ecele faydası yok. Ne kadar korkarlarsa, o kadar çabuk gidecekler" ifadelerini kullandı.


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, akşam saatlerinde sosyal medya hesabından Afrin’de süren harekata ilişkin son dakika açıklamalarda bulundu.

Meral Akşener’in açıklamaları şöyle:

Geçmişte Anadolu'nun her taraftan işgal edilmeye çalışıldığı bir dönemde, müstevlilerin Anadolu'yu parçalamak, Türklüğü yok etmek için her türlü gayreti gösterdiği bir dönemde Samsun'dan bir güneş doğdu. Samsunlular o güneşin arkasında durdular ve millî mücadeleyi başlattılar.

“KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK”

Bugün burada oluşan şu tabloyu bazıları görse çok korkar eminim. Ama korkunun ecele faydası yok. Ne kadar korkarlarsa, o kadar çabuk gidecekler.  Çünkü İYİ Parti bir cesurlar hareketi. İYİ Parti aynı zamanda bir kadın hareketi ve İYİ Parti bir değerler hareketi.

Afrin harekatında Kahraman Mehmetçiklerimiz, Şanlı ordumuz üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Ana kuzuları diyor ki “Biz Kızıl Elma'ya gidiyoruz. Söyleyin ailelerimize bizi beklemesinler”. Allah onlardan razı olsun. Allah sağ salim, ayaklarına taş değmeden geri dönmek nasip etsin.

“DİLLERİNDEN İSLAM’I DÜŞÜRMEYENLER…”

Türk ordusuna emanet edilen, benim gibi kadınların doğurduğu ana kuzularının gıdasını Türk çiftçisinin ürettiklerinden, yetiştirdiklerinden temin etmek boynumuzun borcu olacaktır.

Şu anda Türkiye'de millî, manevi ve dinî değerlerin hepsinin içinin boşaltıldığı bir dönemi yaşıyoruz.  Dillerinden İslam'ı düşürmeyenler Cenabı Hakkın affetmem dediği en büyük günah olan “kul hakkı”nın en kallavisini yemekte bir beis görmüyorlar.

“BEN SİZE SORUYORUM”

Ben size soruyorum: “Bu ülkede adalet diye bir şey kaldı mı?”  Ben size adalet vadediyorum.  Güçsüzün hakkını güçlüden alacak bir yargı vadediyorum.

Ben size soruyorum: “Kandırılmak aldatılmak istiyor musunuz?”  Ben size yalansız, dolansız, aldanmayan, aldatmayan bir siyaset vadediyorum.

Ben size soruyorum: “Beytülmala el uzatana hakkınızı helal ediyor musunuz?”  Ben size rüşveti ve yolsuzluğu devlet çarkına sokmayacağımız vadediyorum. Biz kesinlikle beytülmale el uzatmayacağız, uzatanın elini de kırmak boynumuzun borcu olsun.

Türkiye'ye iyi geldik, neden iyi geldik? Çünkü bu partiyi siz kurdunuz.  Bize de dediniz ki; “Biz partiyi kuruyoruz, sen ve arkadaşların da gelin bekçiliğini yapın.”  Biz İYİ Parti'nin sadece bekçileriyiz.  İYİ Parti'yi milletimiz kurdu.  Allah'a şükür 73 ilde örgütlendik.

“UTANIN UTANIN”

Fırat'ın doğusuna bir kamyon korumayla gidenler, utanın utanın!  Ben oralarda milletimle beraber yürüyorum.  Samsun'da olduğu gibi Şırnak'ta; Şırnak'ta olduğu gibi Edirne'de; Edirne'de olduğu gibi Tunceli'de milletimin arasında yürüyorum.

Muş, Bitlis, Bingöl, Ağrı, Şırnak gibi illerimizde teşkilatlandık. Bütün illerimizden belediye başkan adayları çıkaracağız. Bütün illerimizden milletvekili adayları çıkaracağız.

“MEHMETÇİĞİ ZEHİRLEDİN SEN!”

Nohudu ithal ediyorsun, mercimeği ithal ediyorsun, eti ithal ediyorsun.  Zehirli, hastalıklı et yediriyorsun bu millete. Bugün senin berhava ettiğin dış politikayı düzeltmek için kanıyla canıyla çarpışan Mehmetçiği zehirledin sen!

Gençlerin fikirlerini görmüyorsunuz.  Teknoloji yatırımı yapmıyorsunuz.  Gençlerimizin yeni teknoloji şirketleri kurmasının önünde engelsiniz.  Teknolojiyle ilgili kurumların başına tarım mezunu insanlar atıyorsunuz.  Bunları düzelteceğiz.

Ben size soruyorum: “Bu ülkede huzur kaldı mı?”  Ben size ayrıştıran değil, barıştıran bir siyaset vadediyorum.”


Sözcü 


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN’DAN BOMBA İTİRAF… “OYUNA GELDİK” ee bedeli kime KANSER ÇEŞİTLERİ-BELİRTİLERİ VE KORUNMA YÖNTEMLERİ Türkiye Arabistan'dan izin istedi Ünlü gece kulübünde şok! ! T.cav.ze kalkıştı