Anasayfa
20 Ağustos 2018 ( 1371 izlenme )
Reklamlar

Mesut Yar açıkladı: FOX Haber’de flaş gelişme

Mesut Yar açıkladı: FOX Haber’de flaş gelişme

Mesut Yar'ın yazısındaki ilgili bölüm şu şekilde:

FOX Haber bu yıl kepenkleri eylüldenönce açmayacak. Star Haber de yeni yüzüyle 17 Eylül’de izleyene yeniden merhaba diyecek...

Kanal D Haber ara vermedi zaten, atv Haber’de de eylülün ilk haftası haber yüzleri değişecek... Bu arada Show Haber’e de bir tebrik çakalım; yeni kaptan Rıdvan Bıyık gemiyi şu sıralar iyi reyting sularında yüzdürüyor. Şimdiden hepsine hayırlı sezonlar...************
Ferhat Göçer'e din adamlarından kötü haber

Şarkıcı Ferhat Göçer, 'Dinen caizse beni siyah takımımla gömün' dedi, bu durumun caiz olup olmadığın sordu. Ünlü sanatçıya din adamlarından cevap geldi.

Ferhat Göçer, konserlerinde sadece siyah takım giriyor. Peki neden? Çünkü, Ferhat Göçer, siyah takımlarıyla özdeşleşmiş olan iki efsane şarkıcı ve oyuncu Frank Sinatra ile Dean Martin'in koyu bir hayranı.

Ferhat Göçer, bu nedenle siyah takımdan vazgeçmiyor. Siyah takıma öylesine tutkun ki 'Dinen caizse beni öldükten sonra siyah takımımla gömün' demişti.

Ferhat Göçer, bu konuda araştırma yaparak din adamlarına 'Caiz midir? diye sordu.

Habertürk'ün haberine göre ünlü sanatçı, 'Takım elbiseyle gömülmek caiz değildir' cevabını aldı.

Ferhat Göçer, Hayrabolu Belediyesi tarafından 28’incisi düzenlenen 'Ayçiçeği Festivali'nde de sahneye siyah takımla çıktı. Göçer, konserinden sonra Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ve Hayrabolu halkıyla toplu fotoğraf çektirdi.

Aynı zamanda bir cerrah olan Ferhat Göçer, doktorlara ve diğer sağlık personeline hasta yakınlarının fiziksel şiddet uygulaması konusunda düşüncelerini paylaştı.

27 yıl boyunca aktif olarak doktorluk yapan Ferhat Göçer, kendisinin de maruz kaldığı doktora ve sağlık personeline yönelik şiddet olaylarına da dikkat çeken konuyla ilgili şunları söyledi:

"Doktora ve sağlık personeline yönelik şiddet bir toplumsal hastalıktır. Kendi adıma bir hekim olarak ‘Şiddete Hayır’ misyonunu üstlendim. Her platformda da bu konuyla ilgili kamuoyunda farkındalık yaratma hususunda çalışacağım. Hekimlik hayatımda ben de çok tatsız durumlarla karşı karşıya geldim. Ben ve hekim arkadaşlarım bir çok kez uçurumun eşiğine geldik. Geri dönüşü olmayan noktalara yaklaştığımız çok zaman oldu. Ama bu durumda bile hekim olarak tüm benliğinizi ve canınızı ortaya koyarak çalışıyorsunuz. Hiçbir şey hastanın yaşamından önemli değildir bir hekim için."

HABERTÜR

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karma eğitim onları azdırıyormuş İmam Gibi Yap Köyün en güzel kızı 18 yaşında ama fakirdir. Yine köyün en yaşlısı ama en zengini 70 lik bir ihtiyarla evlenir. Korkunç detaylar USTA OYUNCU YOGUN BAKIMDA...TÜRKİYE ONU SUSUZ YAZ FİLMİYLE TANIMIŞTI