Anasayfa
23 Eylül 2018 ( 628 izlenme )
Reklamlar

Meteoroloji duyurdu: Salı gününden itibaren kutup soğukları geliyor

Karadeniz Bölgesi önümüzdeki Salı gününden itibaren kutuplardan gelen soğuk havanın etkisine girecek.


Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü sosyal medya hesabından önemli bir açıklama yapıldı.

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Karadeniz Bölgesi olarak Salı gününden itibaren oldukça serin olan yağışlı sistemin etkisi altında kalacağız. Aşırı yüksek deniz suyu sıcaklığı anomalisine sahip Karadeniz ile kutuplardan gelen soğuk havanın etkileşimine hep birlikte şahit olacağız” denildi.

*****

Van Gölü’nde 4.0 büyüklüğünde deprem (AFAD-Kandilli Son Depremler)

Van'da, Richter ölçeğine göre, 18 dakika arayla 3.0 ve 3.9 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Hasara neden olmayan depremler, korkurya neden oldu.

içişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nın verilerine göre, saat 17.37'de, yerin 7.00 kilometre derinliğinde, merkez üssü merkez Tuşba ilçesi olan 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Kentte, 18 dakika sonra saat 17.55'te, yerin 21.81 kilometre derinliğinde, merkez üssü Tuşba ilçesi olan 3.9 büyüklüğünde ikinci deprem meydana geldi. Depremlerde, can ve mal kaybı olmadı, kısa süreli korku yaşandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PARİS'TE SKANDAL!.. MACRON KAPIYI FENA ÇARPTI!.. ERDOĞAN ET ALDI!.. AKP'DE RACON BÜYÜK!.. ALAYI İSTİFA!.. Büyük Tehlike! Türkiye’nin Üstüne Düşecek…! Aykut Erdoğdu FETÖ'nün siyasi ayağıyla ilgili konuştu AKP sıraları buz kesti