Anasayfa
17 Eylül 2018 ( 349 izlenme )
Reklamlar

MHP'de şok istifa!

MHP'de şok istifa!


Sıcak Gelişme… Bahçeli’nin Genel Başkanı olduğu Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) istifa depremi yaşanıyor. İşte şok istifanın ayrıntıları;


MHP İzmir İl Başkanı Karataş istifa ettiğini resmen açıkladı. İstifasına ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Karataş ‘görevimi devrediyorum’ dedi.MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, görevi bıraktı. Görevi bıraktığını sosyal medya hesabından duyuran Necat Karataş, "Muhterem Genel Başkanım Devlet Bahçeli tarafından atandığım MHP İzmir İl Başkanlığı görevimi bir başka dava arkadaşıma devrediyorum" dedi.Karataş, görevi bıraktığına dair açıklamayı sosyal medya hesabından paylaştı. Karataş, "21 Ekim 2011 tarihinde hareketin lideri, muhterem Genel Başkanım Devlet Bahçeli bey tarafından atandığım MHP İzmir İl Başkanlığı görevimi bir başka dava arkadaşıma devrediyorum. Bu güne kadar ifa ettiğim bu kutlu görevle beni onurlandıran liderim Devlet Bahçeli Bey'e şükranlarımı arz ediyor, ellerinden öpüyorum. Allah başımızdan eksik etmesin" diye yazdı.Karataş, açıklamasını şu sözlerle sürdürdü:"Görev sürem boyunca bizden desteğini esirgemeyen, partimizin her kademesinde görev yapan başta genel merkez yöneticileri ve görevlileri olmak üzere, İzmir’de birlikte görev yaptığım il yöneticisi, ilçe başkanı ve yöneticilerine, Ülkü Ocakları başkanları ve yöneticilerine vakıf, sendika başkanı ve yöneticilerine ve hareketin mensubu vefakar cefakar yiğit dava arkadaşlarıma ülküdaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim."Açıklamasında ayrıca hareketin bir evladı olarak, bundan böyle Bahçeli’nin emrinde teşkilatın yanında bir nefer olarak mücadele edeceğini de yazan Karataş, elinden gelen bütün gayreti ortaya koyacağını belirtti.Karataş, görevi bırakmasına ilişkin yaptığı açıklamada, "Genel merkez ile görüşülerek alınan bir karar. Bir yere gitmiyorum, yine teşkilatımın içerisindeyim. Karşılıklı olarak bu karar alındı. Şimdi göreve gelecek kişi, liderin takdiri ile gelecek" diye konuştu.Genel Merkez'in ise il başkanı olarak atayacak isim üzerinde çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi. Kaynak: MHP'de şok istifa!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Afrikalı Kabilenin İlginç Geleneği Çok Konuşuldu!! Atilla Taş’tan sosyal medyayı sallayan mesaj Avukat Kemal Uçar '15 Temmuz'da Taksim'de yerde bulunan 58 kovandan 52'si askere ait değil !' EKONOMİSTLER YÜKSEK ENFLASYONA NE DEDİ?