Anasayfa
02 Şubat 2018 ( 6030 izlenme )
Reklamlar

MHP'DEN PEŞ PEŞE ŞOK İSTİFA!

5 MECLİS ÜYESİ MHP'DEN İSTİFA ETTİ

Bursa’da MHP'den istifa eden İnegöl Belediye Meclisi Üyesi 5 kişi, İYİ Parti'ye geçti.

İYİ PARTİ'NİN 5 MECLİS ÜYESİ OLDU

İki gün önce MHP'den istifa eden İsmail Karaman, Enver Aybey, Regaip  Korkmaz, İdris Hocaoğlu ve Rüveyde Buran, İYİ Parti saflarına geçti. Bu değişimle birlikte toplam 31 meclis üyesinin bulunduğu Belediye Meclisinde oturumlar MHP’den 3, AK Parti'den 23, İYİ Parti'den ise 5 üyeyle devam edecek.

İYİ Parti İnegöl teşkilatında düzenlenen törende konuşan İlçe Başkanı Müfit Besler;

"HER ŞEY İYİ OLACAK"

“İstifalarını verip bu günden itibaren İyi Partimize katılan 5 meclis üyemiz var. İsmail Karaman, Enver Aybey, Regaip Korkmaz, İdris Hocaoğlu ve Rüveyde Buran bizi mecliste temsil edecekler. Biz her gün daha iyi oluyoruz” dedi.

İstifa edip İyi Parti saflarına geçen 5 meclis üyesi adına konuşan İsmail Karaman;

"YÜREĞİMİZ AYNI YÜREK, SADECE PARTİMİZİN ADI DEĞİŞTİ"

 “4 yıldır mecliste görev yapıyoruz. 2014 yılındaki mahalli idari seçimlerinde birlikte yola çıktığımız arkadaşlarımız da buradalar. Parti değiştiriyoruz gibi algılanıyor ama aslında büyük çoğunluğun olduğu yerdeyiz. Fikrimizi, zikrimizi asla değiştirmiyoruz, sadece partimizin adı değişiyor." dedi.

İyi Parti GİK üyesi Hasan Toktaş ise;

"ÜLKEMİZ İÇİN MİLLETİMİZ İÇİN"

 “Bir araya gelmemizdeki temel sebep ülkemizdir. Bu ülke için bu gün hepimiz bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bu gün partimize güç katan meclise üyelerimizi tebrik ediyorum. Yerel yönetimlerde İYİ partinin hamlelerini bu arkadaşlarımız gerçekleştirecektir” dedi.

 Konuşmaların ardından partiye katılan 5 üyeye parti rozetleri takıldı.

Kaynak: Cnnturk

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sokak Ortasında Yapıldı. Vatandaş Alkış Tutup İzledi Hakan Fidan yolcu...Yerine kim geliyor? BOŞANDIĞINI ÖĞRENİNCE ... ERDOĞAN İDDİASI’ B.MBA GİBİ DÜŞTÜ!..