Anasayfa
02 Şubat 2018 ( 2862 izlenme )
Reklamlar

MHP'Lİ VEKİL SONUNDA KONUŞTU... İTTİFAKTA HAVA DUMAN!..

KOÇDEMİR: MİLLET DIŞLANIYOR, KAMPLAŞTIRILIYOR, KUTUPLAŞTIRILIYOR

KOÇDEMİR: YARGIYA GÜVEN KALMADI

MHP Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir, seçimde ittifak yapmaya hazırlandıkları AKP’yi toplumu kutuplaştırmakla suçladı...

AKP ile MHP arasındaki “Milli mutabakat” sürecinde ilginç bir çıkış geldi. MHP Bursa Milletvekili Kadir Koçdemir, AKP iktidarının yaptığı hataların, ülkeyi bir beka meselesiyle karşı karşıya getirdiğini söyledi.

Koçdemir TBMM'de yaptığı açıklamada;

“MİLLET KUTUPLAŞTIRILIYOR"

 “Siyasetin dili zehirlendi. Kendi saflarını sıkılaştırma uğruna milleti kamplaştırma, dışlama, kutuplaştırma devam ediyor. Ülkedeki hukuk endişe verici… Neyin suç olarak damgalandığının ceza hukuku kitaplarındaki suç tarifiyle uzaktan yakından bir ilgisi kalmadı” dedi. Koçdemir şöyle devam etti:

"AYRIMA KAYIRMA KEYFİLİK..."

 “Hukuka ve yargıya güven yerlerde sürünmektedir. Ödüllendirme-cezalandırma, terfi-tenzil mekanizmalarında keyfilik hakimdir. Ayırma, kayırma ve buyurma hakim tarz olmuştur. Ehil, emin ve halka yakın olmayan insanlar hak etmedikleri güçlerle donatıldı. Daha da vahimi bu hal normalleşmektedir". 

"MECLİS'İN HÜKMÜ YOK"

"Siyasi aktörlerin kimi alenen, kimi tersinden, kimi gizlice statükonun sürmesi için elinden geleni yapmaktadır. Meclis etkisiz hale getirilmiştir.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAHÇELİ'YE AÇIK REST! İşte Türkiye iste arşın buyur YANDAŞ YAZARDAN DAMADA ŞOK ÇIKIŞ : İHANET EDEN KİM! İHTİYAR HEYETİ EMİR VERDİ BÜTÜN KÖY TECAVÜZ ETTİ !!! YUH ARTIK ! 1603 TL MAAŞ! Türk vatandaşı olmak yeterli…