Anasayfa
20 Temmuz 2018 ( 838 izlenme )
Reklamlar

MİLYONLARCA CEP TELEFONU İÇİN KÖTÜ HABER

Avrupa Birliği'nin (AB) Google'a mobil işletim sistemi Android'e kendi arama ve web tarama uygulamalarını paket olarak eklediği gerekçesiyle verdiği 4,3 milyar avroluk para cezası, işletim sisteminin ücretli hale getirilmesine yol açabilir.

The Verge internet sitesinde yer alan habere göre, Google Üs Yöneticisi Sundar Pichai, blog yazısında, Android'in iş modelinin Google'ın diğer uygulamalarıyla oluşturduğu eko-sisteme dayandığını, AB'nin kararı sonrası bu dengenin bozulması nedeniyle Android'in bedava ve açık bir sistem olmaktan çıkarak ücretli ve tescilli hale gelebileceğini belirtti.

Pinchai, tipik bir Android kullanıcısının işletim sistemiyle telefonuna 50 kadar uygulama yüklediğini ve bunların çoğunun başka üreticilere ait olduğunu, ön tanımlı arama ve web tarama uygulamalarının ise silinerek başka versiyonlarının kullanılabileceğini ifade etti.


*****

TALİHSİZ KADIN ALDATILDIĞINI ÖĞRENDİ,İNTİKAMI DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Aldatıldığını öğrendi, metresin cinsel organına...


Milliyet'in haberine göre Hollanda’nın güneyindeki Zundert kasabasında yaşayan Halima isimli bir kadın, kocasının sevgilisine saldırdığı için 160 gün hapis ve 120 saat kamu hizmeti cezası aldı. Halima, işkence ettiği kadına 7 bin Euro tazminat da ödeyecek.

ALDATILDIĞINI ÖĞRENDİ

Ülkenin basınındaki haberlere göre, Halima kocasının kendisini 5 yıldır bir arkadaşıyla aldattığını öğrenince çılgına döndü.

Yıllardır kocasının metresi olduğunu öğrendiği arkadaşını eve çağıran kadın, komşusunun yardımıyla onu bağladı.

CİNSEL ORGANINA ACI SOS DÖKTÜ

Dövdüğü arkadaşının saçlarını kazıyan Halima, daha sonra akıllara durgunluk veren bir işkence daha yaptı: Arkadaşının cinsel organına acı sos sıktı!

Kocasını affettiğini belirten Halima’ya yardım eden komşu da saldırıya katıldığı için 3 ay hapis cezası aldı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İtirazım Var Bu Nikah Kıyılamaz’ Dedi Gelin S-o-ke Oldu Kadınlarda Kanser Uyarısı Veren 12 İşaret.. Tüm Kadınlara Uzmanlardan UYARI! FLAŞ İDDİA: BAKANLIK ŞİRKET PATRONLARINI ARAYIP!. Afrin operasyonu ne zaman bitecek? AKP'den açıklama