Anasayfa
18 Kasım 2018 ( 90 izlenme )
Reklamlar

Müftü'den Mısıroğlu'na: İngiliz Uşağı...

Sıra dışı müftü olarak bilinen Çorum İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık Atatürk'e hakaretler yağdıran sözde Tarihçi Kadir Mısıroğlu'na


Atatürk düşmanı sözde Tarihçi Kadir Mısıroğlu'nun Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik ağır hakaretlerine tepkiler büyüyor.Kamuoyunda "Sıra dışı müftü" olarak tanınan Çorum İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık, sosyal medya hesabından Mısıroğlu'nu hedef aldı."Atatürk'e hakaret eden Ya İngiliz uşağıdır. Ya Türk ve İslam düşmanı bir takıyyecidir. Ya da bilinçli ya da bilinçsizce Büyük Türk Milletini karşı karşıya getirmekten hoşlanan bir ruh hastasıdır" ifadelerini kullanan Bıyık, şu paylaşımda bulundu:

Hükümete tepkisi olsa bile hiçbir Müslüman Türk evladı nasıl PKK galip gelsin diyemezse… -Atatürk’e muhtelif sebeplerle tepkisi olsa bile bir Müslüman Türk evlası asla, “Yunan Galip Gelseydi” diyemez.Aynı şekilde Çanakkale Şehitleri Destanıyla  ve İstiklal Marşı ile her kesimden insanımızın gönlünde anıtsal bir taht kurmuş İslam’ın ulvi vicdanı Mehmet Akif’e “serseri” diyemez.Bunları diyen bir kimse hakkında  3 durum söz konusudur.Ya İngiliz uşağıdır.Ya Türk ve İslam düşmanı bir takıyyecidir.Ya da bilinçli ya da bilinçsizce Büyük Türk Milletini karşı karşıya getirmekten hoşlanan bir ruh hastasıdır. (Ateh durumu)" 
Kaynak yüzde yüz haber sitesinden 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karaciğeri temizleyen mutfağınızdan eksik etmemeniz gereken yiyecekler At ve Eşek Eti Nasıl Anlaşılır? Önemli bilgidir Geleceğimizi kömür etme, tarım alanlarımıza sahip çık’ Chp'li vekil paylaştı Erdoğan vazgeçti, Bahçeli yalnız kaldı!