Anasayfa
16 Ağustos 2018 ( 683 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce'den Erdoğan'a Çağrı

24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, sosyal medya hesabından ekonomi politikaları konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a çağrıda bulundu.

Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Twitter üzerinden çağrıda bulundu. 'Ekonomik felaket' ifadesini kullanan İnce, 'Bir kez dahi olsa doğruyu yapın ve güzel ülkemizin uçuruma yuvarlanmasını engelleyin' dedi.İnce'nin açıklamaları:
"Sayın Cumhurbaşkanı, geldiğimiz bu noktada, milletimizin ekonomik ve sosyal felaketini engellemek için, artık tavsiye etmiyorum, istirham ediyorum.
Bırakın şu dış güçler palavralarını. Erzincan ve Sivas mitinglerimdeki çağrımı özetliyorum. Lütfen bu çağrının gereklerini yerine getirin, bir kez dahi olsa doğruyu yapın ve güzel ülkemizin uçuruma yuvarlanmasını engelleyin.
A. Damadınız başta olmak üzere, ekonomi danışmanlarınızı kovun. B. Merkez Bankasına müdahale etmeyin. C. Kanal İstanbul gibi önceliği olmayan projeleri erteleyin.
D. “Kambiyo kontrolleri olmayacak ve finansal yatırımların güvenliği önceliğimizdir” açıklaması yapın."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİLİPAK'TAN GÜRÜLTÜ KOPARACAK BİR YAZI ESKİ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI ÇIKTI EKRANA... BİR SORU SORDU... BAHÇELİ DUMAN!.. Ünlü türkücü feci kazada hayatını kaybetti Emekliye Maaş Müjdesi!