Muharrem İnce'nin karşısında Nagehan Alçı sus pus oldu. Helal olsun sana Muharrem ince ..

9035 izlenme18 Aralık 2017
Reklamlar

MUHARREM İNCE KİMDİR?

(4 Mayıs 1964, Yalova), Türkiye Büyük Millet Meclisi 22. dönem ve 23. dönem Yalova milletvekili olan Muharrem İnce, siyaset yaşamını Cumhuriyet Halk Partisi’nde sürdürmektedir.

Zekiye-Şerif İnce çiftinin oğlu olarak Yalova’nın Elmalık köyünde dünyaya gelen Muharrem İnce, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü’nü bitirdi. Fizik öğretmeni olarak değişik liselerde ve dershanelerde görev aldı, müdürlük yaptı. Bir süre Yalovaspor’da basın sözcülüğü ve Atatürkçü Düşünce Derneği il başkanlığı yaptı.

2002 genel seçimlerinde, CHP Yalova milletvekili olarak TBMM’ye girdi. 2007 genel seçimlerinde de aynı başarısını tekrar etti. 24. Dönem Yalova Milletvekili olarak TBMM’ye tekrar girmiştir.

Evli ve bir çocuk babasıdır. TBMM’deki milletvekilliği görevine devam etmekte aynı zamanda da CHP Grup Başkanvekilliği görevini yürütmektedir.

2012 yılında “Buyurun Sayın İnce” isimli kitabı yayınlanmıştır. 24. Dönemde Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi (TÜRKPA) Türk Grubu Üyesi olmuştur.Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hırsız kim? bir kadın bir masanın üzerine yatmıştır. Ama bacaklar ortada… Bomba iddia... Yine darbe yapacaklar Suriyeliler Türkiye’de yedi yılda kaç şirket kurdu? BAVULCU BARANSU'NUN İFADESİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Abdullah Gül'den 'gizli ortak' iddialarına yanıt