NAKŞİBENDİ ŞEYHİ İTİRAF ETTİ... DÜNYA ŞOKTA!..

3649 izlenme11 Kasım 2018
Reklamlar
NAKŞİ ŞEYHİ: “UZAY MEKİĞİNİ BİZ DÜŞÜRDÜK”

Nakşibendi lideri Şeyh Ahmet Yasin Bursevi, 1986'da kalkışından dakikalar sonra infilak eden Challenger uzay mekiğini kendilerinin düşürdüğünü iddia etti.

Nakşibendilerin lideri Şeyh Nazım Kıbrisi öldükten sonra yerine Şeyh Ahmet Yasin Bursevi geçti. Bursevi'nin yayınladığı bir video sosyal medyada gündem oldu.

Videoda, 28 Ocak 1986'da kalkışından dakikalar sonra infilak eden Challenger uzay mekiğini kendilerinin düşürdüğünü iddia etti.

Bursevi olayı şöyle anlattı:

“HIZIR ALEYHİSELAM’DAN YARDIM İSTEDİK”

“Bu Challenger diye bir uzay aracı fırlattılar ya. O tam fırlatıldığı zamanda Habbe'nin içindeydik. Bak yazılıdır o da. Habbe'nin içerisindeydik, Ahmet amca Hızır Aleyhiselam'dan yardım istedi. Televizyon yok, hatmenin içerisindeyiz. Fırlatıldı hala niye patlamadı diyor Ahmet amca. Sesli konuşuyor, duramıyor.”

“BİZ DÜŞÜRDÜK”

“ Mehmet Emin amca da dedi ki 'Ahmet merak etme cıvatalarını gevşettik biraz sonra bu düşecek.' Yemin ediyorum, saatle yazdık oraya. Dediği saatte tam saniyesi saniyesine ertesi gün haberlerde dinledik. O saatte Challenger patladı”

Kaynak: T24/ Odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nokta vuruş!.. 'AKP İSLAM'I TEMSİL ETMİYOR Havalimanında 4.5 milyar euroluk garanti oyunu: Şeytana pabucu ters giydirdiler... Dolar' Yorumu Ortalığı Fena Karıştırdı! Cumhur İttifakı’nın oy oranı açıklandı! Şaşıracaksınız açıklandı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TEHLİKE BÜYÜK! ASTROLOGLAR 2018'İN FALINA BAKTI FATİH ALTAYLI FENA OLDU