NAKŞİBENDİ ŞEYHİ İTİRAF ETTİ... DÜNYA ŞOKTA!..

3613 izlenme11 Mart 2018
Reklamlar
NAKŞİ ŞEYHİ: “UZAY MEKİĞİNİ BİZ DÜŞÜRDÜK”

Nakşibendi lideri Şeyh Ahmet Yasin Bursevi, 1986'da kalkışından dakikalar sonra infilak eden Challenger uzay mekiğini kendilerinin düşürdüğünü iddia etti.

Nakşibendilerin lideri Şeyh Nazım Kıbrisi öldükten sonra yerine Şeyh Ahmet Yasin Bursevi geçti. Bursevi'nin yayınladığı bir video sosyal medyada gündem oldu.

Videoda, 28 Ocak 1986'da kalkışından dakikalar sonra infilak eden Challenger uzay mekiğini kendilerinin düşürdüğünü iddia etti.

Bursevi olayı şöyle anlattı:

“HIZIR ALEYHİSELAM’DAN YARDIM İSTEDİK”

“Bu Challenger diye bir uzay aracı fırlattılar ya. O tam fırlatıldığı zamanda Habbe'nin içindeydik. Bak yazılıdır o da. Habbe'nin içerisindeydik, Ahmet amca Hızır Aleyhiselam'dan yardım istedi. Televizyon yok, hatmenin içerisindeyiz. Fırlatıldı hala niye patlamadı diyor Ahmet amca. Sesli konuşuyor, duramıyor.”

“BİZ DÜŞÜRDÜK”

“ Mehmet Emin amca da dedi ki 'Ahmet merak etme cıvatalarını gevşettik biraz sonra bu düşecek.' Yemin ediyorum, saatle yazdık oraya. Dediği saatte tam saniyesi saniyesine ertesi gün haberlerde dinledik. O saatte Challenger patladı”

Kaynak: T24/ Odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce'nin karşısında Nagehan Alçı sus pus oldu. Helal olsun sana Muharrem ince .. KARA HAVACILIK KOMUTANI KONUŞTU... DARBE DAVASI KARIŞTI! MİLYONLARIN MAAŞINA EK ZAM GELİYOR! Osmanlı Kadınlarıyla Maymunların İlişkisi Nasıl Yüzlerce Maymunun İdamına Yol Açtı?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
VÜCUDUN İKİNCİ BEYNİ SAYILAN BAĞIRSAKLARIMIZI İŞTE BÖYLE ÇÖKERTİYORUZ! DOKTORUN AÇIKLADIĞI ALIŞKANLIK ŞOK ETTİ