Reklamlar

O General’den bu fotoğrafa çok konuşulacak sözler... haklımı sizcede?

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, ülkücülerin “kurt işareti” ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıklıkla kullandığı “Rabia” işaretini aynı anda yapan askere ilişkin çok konuşulacak açıklamada bulundu.
TSK’nın Afrin’e Zeytin Dalı Harekatı’nda bugün 32. gün. Geride kalan 1 ayda 85 noktada kontrol sağlandı, 1715 terörist etkisiz hale getirildi. Azez ve Bülbül arasındaki hat birleştirildi. TSK ve ÖSO, Afrin’de Zeytune, Arpaviran, Sorani, Heyyani ve Çarkanlı, Mervane, Heygece ve Akanlı köylerini teröristlerden temizledi. Harekatın 32. gününde 9 köy teröristlerden temizlenmiş oldu.

“BOŞA KÜREK ÇEKMENİN DİĞER ADI…”

Afrin Harekatı’ndan paylaşılan bir fotoğraf ise dikkat çekti. Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, ülkücülerin “kurt işareti” ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sıklıkla kullandığı “Rabia” işaretini aynı anda yapan askere ilişkin çok konuşulacak açıklamada bulundu.

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, “Askeri siyaset dışına çıkarabilmek için yüzlerce masum insanı sahte belgelerle yargıla sonra gelinen nokta bu olsun. Bu da örtülü destek görsün! Boşa kürek çekmenin diğer adı…” mesajını paylaştı.

Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Özellikle büyük şehirlerde AKP’nin oyu düşüyor