Anasayfa
07 Kasım 2018 ( 419 izlenme )
Reklamlar

ÖĞRENENLER ŞAŞKINA DÖNÜYOR

Ünlü isimlerin geçmişte yaşadığı aşklar her zaman merak konusu olmuştur. Bunların pek çoğu hafızamızda yer etse de çoğu ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih etti.

Okan Bayülgen ve Zeyno GönençOkan Bayülgen’le Zeyno Gönenç 1997 yılında evlendi.
1998 yılında ise boşanan çift yıllar sonra Bayülgen’in programında evlilikleri hakkında konuşmuştu.

Olgun Şimşek ve Şebnem SönmezKomedinin iki ünlü ismi Olgun Şimşek ve Şebnem Sönmez’i birlikte Bir Demet Tiyatro’da izlemiştik.
Rol arkadaşı da olan çift 1994 yılında ilişkilerini evlilikle sonuçlandırmıştı. Ancak altı yıl süren ilişkileri sona eren Şimşek ve Sönmez 2000 yılına boşanma kararı aldı.

Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu1995 yılında hayatlarını birleştiren ünlü çiftin evliliği tam 12 yıl sürdü. 2007 yılında boşanan çiftin Gülenay isimli de bir kızı var.

Ünlülerin birliktelikleri, evlilikleri ya da ayrılıkları hep daha çok merak edilir, takip edilir. Hangi bazı isimlerin geçmişte birlikte olduğunu görünce siz de inanamayacaksınız. İşte bir zamanlar büyük aşk yaşamış ancak ayrılmış olan o çiftler…

Mustafa Altıoklar Ve Arzu Yanardağ

Mehmet Aslantuğ ve Feraye Tanyolaç

Zafer Ergin ve Melek BaykalTiyatro sahnelerinde tanışan ünlü çift birlikteliklerini evlilikle taçlandırmıştı. 1976 yılında nikah masasına oturan çiftin evlilikleri dört yıl sürdü.

Tolga Karel ve Nurgül Yeşilçay

Beren Saat Alper Kul

Temmuz 2011’de oyuncu Kerem Kupacı ile evlenen Aslıhan Gürbüz 2014’te ayrıldı.

İbrahim Kutluay ile Demet Akalın’nın ani ayrılığı magazin dünyasında şok etkisi yaratmıştı. Akalın İstanbul’da Kutluay’la birlikte oturduğu evi sessiz sedasız terk etmişti. İbrahim Kutluay Demet Şener ile sevgili olmuştu. Dönemin hızlı aşıkları ilk kez Çeşme’de tatildeyken görüntülenmiş, sonrasında ise magazinde her haftanın konusu olmuşlardı. İkili Demet Akalın’ın reklam çekimi için gittiği Fenerbahçe’nin basketbol salonunda tanışmış ve kısa süre sonra sevgili olmuştu.

Oyuncu Ceyda Düvenci ve kendisinden sekiz yaş küçük olan İsmail Hacıoğlu’nun yaşadığı aşk, uzun süre dillerden düşmedi. Ceyda Düvenci bu ilişki için ”Aradığım mutluluğu buldum.” diyordu. Nişanlanma arifesinde sürpriz bir şekilde ilişkilerini sonlandıran çift, uzun süre kameralar önüne geçmemişti.

Fırtınalı bir aşk yaşayan çift, o dönemlerde dillerden hiç düşmemişti.Gittikleri her yerde mutlu pozu veren çift, her defada birbirlerini çok sevdiklerini dillendiriyorlardı. Çiftin ilişkisi, Hakan Altun’un adının Ebru Gündeş ile geçmesiyle sekteye uğramış, Sever Altun’u terketmişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

7 km karelik ülkeye yoğun talep ADRESE TESLİM Mesaj!.. 'ALLAH İSRAF EDENLERİ SEVMEZ' AKP’li vekil AKP’ye kin kustu ZARRAB DAVASINDA İŞ BÜYÜYOR... YENİ ŞÜPHELİLER, BANKALAR...