Anasayfa
25 Temmuz 2018 ( 154 izlenme )
Reklamlar

Öğretmen bu yaptığına çok pişman olacak

Öğretmen bu yaptığına çok pişman olacak 

Kreşte Çocuğu Aşağılayan Öğretmen, Hakime Hesap Verecek
Kreşe verdikleri çocuklarının "Öğretmenim bana 'şişko' ve 'köpek' diyor" sözlerini duyan aile, soluğu mahkemede aldı.
İddiaya göre kreşte öğretmenlik yapan F.E., öğrencisi T.S.'ye "Şişko" diyerek arkadaşlarının yanında küçük düşürdü. Yaşadıklarını ailesine anlatan minik kız, öğretmeninin kendisine "şişko" ve "köpek" gibi ithamlarda bulunduğunu söyledi.

Aile, kızlarının psikolojisinin bozulduğunu öne sürerek suç duyurusunda bulundu. Mahkemenin mağdur aileyi haklı görmesi halinde öğretmen F.E.'nin 2 yıla kadar hapis cezası alabileceği belirtildi. Şişli'deki bir kreşte, öğrencisine "Şişko" diyerek hakaret eden kreş öğretmeni hakkında 2 yıla kadar hapis istendi.

Kreşte Çocuğu Aşağılayan Öğretmen, Hakime Hesap Verecek
HER ŞEY ANLATTIKLARINI YAŞAMASI İLE BAŞLADI

Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre, İstanbul'da yaşanan olay, Şişli'deki bir kreşte meydana geldi. İddiaya göre kreşte öğretmenlik yapan F.E., öğrencisi T.S.'ye "Şişko" diyerek arkadaşlarının yanında küçük düşürdü. Yaşadıklarını eve döndüğünde ailesine anlatan minik kız, öğretmeninin kendisine "şişko" ve "köpek" gibi ithamlarda bulunduğunu söyledi. Aile, kızlarının psikolojisinin bozulduğunu öne sürerek suç duyurusunda bulundu. Şüpheli sıfatıyla yargılanan öğretmen F.E.'nin işlemiş olduğu suçun uzlaşmaya tabi suçlardan bulunması nedeniyle taraflar arasında anlaşma sağlanması için dosya uzlaştırmacıya gönderildi.

AİLE UZLAŞMAK İSTEMEDİ

Aile, kızlarına hakaret eden öğretmenle uzlaşmak istemeyince F.E.'nin yargılanmasına karar verildi. Mahkemenin mağdur aileyi haklı görmesi halinde öğretmen F.E.'nin 2 yıla kadar hapis cezası alabileceği belirtildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DOLANDIRICILARIN YENİ YÖNTEMİ KANMAYIN ! SON DAKİKA!!!ÜNLÜ TÜRKÜCÜ HAKKINDA HAPİS KARARI Ahmet Hakan'dan Reisçilere "Her şeye atlamayın! Reis'i bekleyin! SON DAKİKA ! BİNLERCE EMEKLİYE 400 TL ZAM MÜJDESİ