Anasayfa
12 Ekim 2018 ( 1946 izlenme )
Reklamlar

Parkta Pes Dedirten Olay!

Dilenciler her yerde. Sapasağlam olsalar dahi dilenciliği meslek haline getiren bir çok insan var ülkemizde. Bir işin tuhaf kısmı bu insanlar utanmadan sanki karşısındaki kişi buna para vermek zorundaymış gibi arsızlık yapmaları. 
Adana’da bir dilenci park içerisinde ailesi ve arkadaşlarıyla gezmeye gelen vatandaşların önünü keserek para dilendi. Kameralara yansıyan görüntülerde dilencinin vatandaşların huzurunu kaçırması dikkat çekti.
Adana’nın Seyhan İlçesi’nde bulunan Merkez Park’ta meydana gelen olayda edinilen bilgiye göre, kimliği belirlenemeyen bir dilenci, park içerisinde bulunan banklarda oturan vatandaşlara, ‘Dua Kitabı’ satıyorum adı altında para almak için adeta yakalarına yapıştı. 


VATANDAŞTA HUZUR BIRAKMADI

Türkiye’nin en büyük parkı olan Merkez Park içerisinde, dilenci şahıs bankta oturan vatandaşlardan para aldıktan sonra, park içerisinde yürüyen vatandaşların önünü kesti. Dilenci önünü kestiği vatandaşlardan para alana kadar peşlerini bırakmazken, para aldıktan sonra başka kişilere yöneldi. Park güvenliği durumu fark edince elinden sadece dilenciyi uzaklaştırmak geldi.

Daha sonra dilenci, güvenliğin olmadığı noktaya tekrar gelerek vatandaşları huzursuz etmeye devam etti.

GündemADANA (İHA) 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KATİLİ EN YAKINI ÇIKTI..YEĞENİ İLE.. AKAN SU DURDU!.. ERDOĞAN'A ŞAŞIRTICI BENZETME!.. Milyonlara büyük müjde erken emeklilik ve yüksek maaş geliyor Brunson davasına iki gün kala bomba gelişme!