Anasayfa
14 Ekim 2018 ( 131 izlenme )
Reklamlar

Parmaklarınızı Bu Şekilde Tutun, Sonucuna Şok Olacaksınız

Günümüz insanın en çok maruz kaldığı durumdur stres. Evde işte, okulda her yerde oluşan stresten çok basit yollarla kurtulacağınızı bilseniz, şok olurdunuz. 
Bu basit teknik sayesindeYoga ve meditasyon kullanılan bu yöntem ile beynimizdeki sinirler ile direk bağlantılıdır. Sessiz ve sakin bir yer bulduktan sonra anlatacağımız şekilde uygulayabilirsiniz.


Beynimizde yaşadığımız stres ve kaygı durumları için bu yöntem işinize yarayacaktır. Sakin ve sessiz bir yere oturun

ve sonra sırasıyla tüm parmaklarınızı baş parmağınızla birleştirin.

Bir dakika boyunca her parmağa uygulayın. Kaygı ve stresinizin azaldığını göreceksiniz. Günde bir veya iki defa bu uygulamayı yapmaya çalışın.


Kendinizi huzurlu ve rahatlamış hissedeceksiniz. Yapılan araştırmalar yoğun sinirlerin parmaklarımızda olduğunu gösteriyor.Bu hareket parmaklarımızdaki sinirleri gevşetiyor ve tamamen rahatlatıyor. Bu sinirler beynimizle direk bağlantılı olduğu için tamamen rahatlamış bir zihin elde edebiliyoruz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kanseri önleyen olmazsa olmaz yiyecekler listesi – paylaş ki herkese ulaşsın bu faydalı yazı.. Türkiye'ye doğru hızla ilerliyor! Yetkililer alarmda S.ks Yapabilmek Uğruna Büyük Bir İştahla Uydurulan 19 Yalan ve Bahane YANDAŞ YAZAR BÖYLE SAVUNDU: ÜLKEYE İHANET DEMEK