Reklamlar

rahibe de çarşafını kaldırmış ve ben de o otobüsün şöförüyüm demiş.

Otobüsün Şoförü
Adamın biri otobüsle yol almaktayken, yanına çok güzel bi rahibe oturmuş bir iki durak gittikten sonra adam dayanamamış, ve rahibeye seninle doya doya sevişmek istiyorum demiş.
Rahibe sert bi şekilde kızarak otobüsü terketmiş ve adam başlamış isyan etmeye bunu farkeden şöför adamı yanına çağırmış ve ben sana onu becermenin bi yolunu söyleyeyim demiş bunlar her cumartesi gecesi dua etmek için felan mezarlıga giderler.
Sen ondan önce oraya git ve bi çarşaf giy ben tanrıyım seninle ilişkiye girmek istiyorum de ve onu razı et demiş adam cumartesi gecesi mezarlıkta beklemeye başlamış ve 5 – 10 dk sonra rahibe gelmiş ve dua etmeye başlamış birden adam ortaya çıkmış.
Kızım gel ben tanrıyım seninle ilişkiye girmek istiyorum demiş rahibe tamam ama ben bakireyim yanlız arkadan olur demiş adam kabul etmiş ve işini bitirdikten sonra çarşafı kaldırmış sırıtarak yuaaa ben seni o otosbüste becermek isteyen adamım demiş rahibe de çarşafını kaldırmış ve ben de o otobüsün şöförüyüm demiş.

BONUS FIKRA
Hoca eşeğini kaybetmiş ve arıyor, bu arada da neşeli bir türkü tutturmuş.
Birisi kendini sormaktan alıkoyamaz:
-Hoca Efendi, eşeğini kaybettiğini herkes bilirken, türkü söylemeni duymak eğlenceli görünüyor. Oysa kaybına feryat edip ağlaman beklenirdi!
-Son bir ümidim, şu küçük tepenin arkasında olabileceğidir, arkadaş. Eğer değilse, bekle ve gör o zaman sen bendeki ağlamayı feryadı!
kaynak: pekmerakliyiz.com
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Suriyeliler Akp’den Akıl Almaz Kıyak Böylesini Görmemiştik.!