Anasayfa
21 Mart 2018 ( 325 izlenme )
Reklamlar

RAKAMLAR AÇIKLANDI... TEHLİKELİ ÇIKIŞ!.. Yani biz gidiyoruz onlar geliyor ha!.. Nereye kadar?

NAZLIAKA: "TÜRKLER BAŞKA ÜLKEYE, SIĞINMACILAR TÜRKİYE'YE"

NAZLIAKA: "SURİYELİ SIĞINMACILAR VATANDAŞLIKTA İLK SIRADA"

Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, yaptığı basın açıklamasında Türkiye vatandaşlığından çıkan kişi sayısını verdi.

“24 BİN 545 KİŞİ İSE TÜRK VATANDAŞLIĞINDAN ÇIKTI”

“2016-2017 yılında Türk vatandaşlığına kabul edilen ve Türk vatandaşlığından çıkan kişi sayılarına ilişkin bilgi edinme talebim İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yanıtlanmıştır” diyen Nazlıaka açıklamasını şu ifadeleri kullandı:

" TÜRKLER BAŞKA ÜLKEYE..."

“Söz konusu verilere göre 2016 yılında 14 bin 194 yabancı uyruklu kişi Türk vatandaşlığına kabul edilmiştir. 24 bin 545 kişi ise Türk vatandaşlığından çıkarak başka ülke vatandaşlığına geçmiştir." 

"SURİYELİ SIĞINMACILAR TÜRKİYE'YE"

"2016 yılında en fazla Türk vatandaşı olan ülke vatandaşı 3 bin 429 kişi le Suriye Arap Cumhuriyeti’dir. 62 kişi ile Çin Halk Cumhuriyeti ise listenin sonunda yer almaktadır.”

Açıklamasında Nazlıaka şunları kaydetti:

"BEYİN GÖÇÜ"

“Bu tablo ülkemizin demokrasi ve insan hakları konusunda ne kadar gerilediğini, adalet sisteminin bozulduğunu, ekonomik refah düzeyinin düştüğünü göstermektedir. Son yıllarda ülkemizde ciddi anlamda genç nüfus ve beyin göçü olduğu kamuoyunun bilgisi dâhilindedir." 

"AĞIR BASKI"

Ülke 1 yıl 7 aydır OHAL ile yönetilmektedir. OHAL ortamında ve eşit olmayan koşullarda ülkenin geleceğini belirleyen kritik bir seçim yapılmıştır. Toplumun üzerindeki ağır baskı her geçen gün artmaktadır.  İnsanlar sosyal medya hesaplarından dahi düşüncelerini açıklayamaz hale gelmiştir. "

"DEMOKRASİ VE HUKUK"

"Umudu yeşertmek için demokrasi, insan haklarına saygı, hukukun üstünlüğü ve ekonomik kalkınma şarttır.”

Kaynak: Yeniçağ


http://bilgeturkhaber.com/kac-turk-vatandasliktan-cikti

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hakan Ural'ın canlı yayında anlattıkları şoke etti Erdoğan'ın üzerine atlayan vatandaş ortalığı karıştırdı YILLARDIR MİDE YANMASI ÇEKİYORDU. DOKTORU SANİYELER İÇERİSİNDE GEÇİREN YÖNTEMİ ÖNERDİKTEN SONRA HAYATI DEĞİŞTİ Muharrem İnce'den çok sert açıklama: İbretle izliyorum