Anasayfa
11 Aralık 2017 ( 5316 izlenme )
Reklamlar

REZALET.. dünyanın çivisi çıkmış..

Bakıcısının “Ne oynayalım?” sorusuna “Babamla hep oynuyoruz, ayıp” diye yanıt veren 6 yaşındaki E.A.’nın ifadesi üzerine annesinin birlikte yaşadığı V.M’ye dava açıldı. Sonucu herkesi şok etti
Habertürk’ten Beycan Üçkardeş’in haberine göre, dava süreci, bakıcının durumu anlattığı F.Ö.’nün kızıyla konuştuktan sonra yaptığı suç duyurusuyla başladı. Küçük çocuk, Çocuk İzleme Merkezi’nde “Baba” diye hitap ettiği V.M. ile oyunlar oynadığını, bu oyunların ayıp olduğunu, annesi uyurken babasının kendisi ile sürekli aynı oyunu oynadığını, oyunlardan annesine bahsederse kendisine kötü davranacağını ve aralarında sır olarak kalmasını istediğini anlatınca V.M. hakkında cinsel istismar suçundan dava açıldı.

Adana 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen dava kapsamında küçük çocukla görüşen uzmanlar da olayla ilgili ifadelerinin mantıklı ve tutarlı olduğu yönünde rapor verdi. 14 yıla kadar hapis istemiyle tutuksuz yargılanan V.M. ise savunmasında sevgilisinin kendisinden ‘para koparmak için iftira attığını’ öne sürdü.

Mahkeme kesin ve yeterli delil olmadığı gerekçesiyle V.M.’nin beraatine karar verdi. F.Ö., avukatı Mehmet Habib Ekmekçi aracılığıyla kararı temyiz etti.


5 Yaşındaki Öz Kızına Sevgilisiyle İşkence Eden Babanın Pişkinliği: Kızımı Özledim


Fatih’te birlikte yaşadığı kadınla birlikte 5 yaşındaki öz kızına işkence yaptığı iddiasıyla tutuklu yargılanan baba, “Kızımı 33 gündür görmüyorum, onu çok özledim” dedi.
Fatih’te birlikte yaşadığı kadınla birlikte 5 yaşındaki öz kızı S.S.K.’ya işkence yapan baba ve sevgilisinin yargılanmasına başlandı. Mahkeme, olay nedeniyle yuvaya yerleştirilen kız çocuğunun bir sonraki duruşmada ifadesinin alınmasına karar verirken, tutuklu yargılanan baba ilk duruşmada, “Kızımı 33 gündür görmüyorum, onu çok özledim” dedi. CANİ BABA SAVUNMA YAPTI
Geçtiğimiz ay Fatih Silivrikapı’da 5 yaşındaki öz kızı S.S.K.’nın üzerine kaynar su döktüğü, dişlerini kırdığı ve üzerinde sigara söndürdüğü iddia edilen baba İbrahim K. (29) ve birlikte yaşadığı Hatice T.’nin (32) yargılanmasına başlandı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya tutuklu sanıklar İbrahim K. ve Hatice T. cezaevinden getirildi. Sanıkların kimlik tespitlerinin ardından baba İbrahim K.’nın savunmasına geçildi.Sanık İbrahim K. savunmasında, eşi Kudret K.’nın evi terk etmesi üzerine kızını yanına alarak Ankara’ya annesinin yanına gittiğini ancak bir süre sonra annesinin çocuğa bakamayacağını söylemeye başladığını anlattı. Bu sırada iş yerinde diğer sanık Hatice T. ile tanıştığını ve aralarında duygusal bir bağ oluştuğunu ifade eden sanık İbrahim K., “Ona durumumu söylediğimde çocuğuma bakabileceğini, yeni bir hayat kurabileceğimizi, İstanbul’a gidebileceğimizi söyledi. Bunun üzerine kızım, Hatice ve ben İstanbul’a gelerek olayın yaşandığı evde yaşamaya başladık. Tutuklanmamızdan 10 gün öncesine kadar çocuğumda hiçbir anormallik yoktu” dedi.

“TUVALETTE DÜŞMÜŞTÜ, DİŞLERİ DÖKÜLMÜŞTÜ

Kızının büyük tuvaletini tutamama sorunu olduğunu ifade eden sanık İbrahim K., “Kızım tuvalete gittikten sonra bir ses duydum. Tuvalete gittiğimde ne olduğunu sordum. Bana düştüğünü söyledi. Ertesi gün işten çıkıp eve gittiğimde kızımın yüzünde morluklar gördüm ve bunların ne olduğunu sordum. Bir önceki gün tuvalette düştüğü için oluştuğunu söyledi. Ancak ben yüzünün iki tarafında morluk görünce şüphelenmiştim. Kızımı sıkıştırdım ama bana bir şey anlatmadı. Birkaç gün sonra dişlerinin döküldüğünü gördüm, ancak bunun yaşı itibariyle döküldüğünü ve yerine yenilerinin çıkabileceğini düşündüm. Yine birkaç gün sonra iş yerinde çalışırken öğle saatlerinde Hatice beni arayarak kızımın üzerine çaydanlık düştüğünü, vücudunda ufak tefek yanıklar oluştuğunu, önemli bir şeyi olmadığını, akşam işten döndükten sonra doktora götürebileceğimi söyledi” şeklinde konuştu. “BİLSEYDİM HATİCE’Yİ YANIMDA TUTMAZDIM”
Akşam eve gidip kızının vücudunda yanıkları görünce onu doktora götürmek istediğini ancak kızının doktor ve hastane korkusu olduğu için doktora gitmeyi kabul etmediğini dile getiren İbrahim K. ifadesinin devamında, “Kızım gitmek istemeyince ben de onu kıramadım. Bir gün sonra da eve polisler geldi. Kızıma kemerle vurmadım, tokat atmadım. Vücudunda diş izine rastlamadım. Günün büyük çoğunluğunda çalıştığım için kızımla yeterince ilgilenmemiş olabilirim. Ancak kesinlikle çocuğuma vurmuş ya da eziyet etmiş değilim. Hatice’nin iddia edilen eylemleri yapmış olduğunu bilseydim kesinlikle yanımda tutmazdım. Çocuğumdan 33 gündür ayrıyım, onu çok özledim. Bir an önce görmek istiyorum” dedi. AVUKAT: İZLER KALICI OLABİLİR

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yok artık! Özelleştirilen ŞEKER fabrikası bakın kime devir ediliyor Bugün batı bizi kıskanıyor diyen Erdogan'ın öyle bir konuşması çıktıki yine kendini yalanlamış oldu FETÖ Ablası Hamile Kalmak İçin Bakın Ne Yapmış..! Kanınız Donacak.. EŞCİNSEL OLAN FOTOĞRAFÇI ÖYLE BİR YERE GİZLİCE GİRDİ Kİ... KENDİ GİBİ OLANLARI... ŞOKE OLACAKSINIZ !