Anasayfa
24 Şubat 2018 ( 1025 izlenme )
Reklamlar

SAADET PARTİSİ İPİ ÇEKTİ!.. SARAY KARA DUMAN!..

KARAMOLLAOĞLU: “AKP’NİN HAYALLERİ ABDULHAMİD, GERÇEKLERİ İSE İSRAİL”

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından AKP’ye karşı çok sert paylaşımlarda bulundu.

Hükümetin ABD ile olan ilişkilerine ve Avrupa Birliği ısrarına tepki gösteren Karamollaoğlu, "Milletin aklıyla dalga mı geçiyorsunuz? Hayaller Osmanlı, gerçekler Büyük Ortadoğu. Hayaller Abdulhamit Han, gerçekler Theodor Hertzel’in idealleri" ifadelerini kullandı. 


Temel Karamollaoğlu'nun paylaşımları şöyle:

“SİZ HANGİ ORTAKLIĞIN PEŞİNDESİNİZ”

“Bir yandan şehit haberleri yüreğimizi yakarken, öbür yandan Türkiye ile ABD arasında yoğun bir görüşme trafiği yaşanıyor. Elbette görüşmeler yapılmalı. Herkes herkesle görüşebilir, görüşmelidir. Lakin bizi üzen, hatta endişelendiren, görüşmelerin akabinde yapılan açıklamalar. Mesela McMaster görüşmesinin ardından dendi ki, “Türkiye ve ABD’nin uzun vadeli stratejik ortaklık ilişkileri teyit edildi." İnsan sormadan edemiyor. Allah aşkına neyin teyidi bu? Neyin müttefikliği, neyin ortaklığı? “

“ASKERLERİMİZİ ŞEHİT EDEN KURŞUNLAR GÖKTEN ZEMBİLLE Mİ İNDİ”

“Daha iki hafta önce bir tankımız Amerikan füzesiyle vuruldu. 5 Askerimiz şehit düştü. İki subayımızın şehit olduğu helikopterin akıbetini ise henüz daha öğrenemedik. Mattis görüşmesinin ardından dendi ki, "ABD YPG’ye yardımda bulunmamış” Peki o zaman 5 bin tır silah gökten zembille mi indi? YPG’ye 550 milyon dolarlık yardım bütçesini ABD Senatosu değil de, Patagonya Parlamentosu mu ayırdı? Siz bu milletin aklıyla dalga mı geçiyorsunuz?”

“HAYALLERİ ABDULHAMİD, GERÇEKLERİ İSRAİL”

“Bu saatten sonra ABD ile bırakın uzun vadeli ortaklığı bir gün dahi ortaklığımız söz konusu olmamalıdır. Maalesef Türk dış politikasının temel problemi içine düştüğü çelişkili durum. Hayaller Osmanlı, gerçekler Büyük Ortadoğu. Hayaller Abdulhamit Han, gerçekler Theodor Hertzel’in idealleri”.

“DİZİ ÇEKMEKLE OLMUYOR BU İŞLER”

“Bu işler dizi çekmekle, film çevirmekle olmuyor. Biz inanıyoruz ki, eğer Sultan Abdulhamit yaşasaydı ABD ve İsrail’i stratejik müttefik olarak kabul etmezdi. Amerikan askerlerinin İncirlik’te konuşlanmasına izin vermezdi. "

"ŞEHİT KANI PARAYLA SATILMAZ"

“Şehit kanı para ile satılamaz” der, Mavi Marmara şehitlerini 22 milyon dolar karşılığı pazarlık konusu yapmazdı. “Irak’ın, Suriye’nin, Libya’nın ABD ve NATO eli ile karıştırılmasına ortak olmazdı? En önemlisi de Sultan Abdulhamit yaşasaydı Avrupa Birliğine girmek için değil İslam Birliğini Kurmak için çaba harcardı. “

Kaynak: Yeniçağ
☆☆☆☆


BAHÇELİ HİMAYESİNDE DİKKAT ÇEKİCİ HAMLE!..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin himayesinde İstanbul'da "Ülkü Evleri Vakfı" kuruldu.

Vakıf Başkanı Sonay Tahmaz Kaleci, vakfın resmi kuruluşunun tamamlanması ile ilgili bilgileri bugün Bahçeli'ye sundu.

"AMAÇ: TÜRKLÜK GURUR VE ŞUURU"

"Türklük gurur ve şuuru ile

İslam ahlak ve faziletine sahip, vicdanlı, izanlı, ferasetli, ilim irfan ehli, kavi imanlı, vatanına ve milletine muhabbetli nesiller yetiştirmek"amacıyla kurulduğu ifade edilen vakıf, ortaöğretimden başlayarak doktora yapan tüm Türk öğrencilere, akademik ve mesleki yardımın yanı sıra kalacak yer ve burs imkanı sağlamayı hedefliyor.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tiroid Bozukluğunun En Önemli 13 Belirtisi! Bir hayalete aşığım ve ondan çocuk istiyorum' O İki Şehir Erdoğan'ı Çok Kızdırmış! Gülben Ergen'in bu Görüntüleri Çok Konuşulacak