Anasayfa
30 Eylül 2018 ( 580 izlenme )
Reklamlar

Sapık Adam 6 Yaşındaki Küçük Kıza....

20 yaşındaki sapık, bir restoranda gözlediği 6 yaşındaki kız çocuğunu tuvalete götürerek cinsel istismarda bulundu. Restoran çalışanları ve müşteriler yakaladıkları sapığı öldüresiye dövdü.

Güney Afrika'daki bir restorana yemek yemek için gelen sapık, çocuklar için ayrılmış olan oyun alanında dakikalarda gözlediği 6 yaşındaki kız çocuğunu kandırarak erkekler tuvaletine götürdü.

ÇOCUĞUNU BULAMAYAN ANNE OLAY ÇIKARDI
Çocuğunun ortadan kaybolduğunu anlayan anne, çocuğunun bulunması için restoranda kargaşa çıkardı. Müşterilerden biriReklamlar
6 yaşındaki kız çocuğunun bir erkekle tuvalete gittiğini söyledi.

Restoran çalışanları ve müşteriler tuvalete giderek tek tek kabinleri kontrol ettiler. Kitli olan bir kabin defalarca çalınmasına rağmen kapıyı açan olmadı.

SAPIK ÖLDÜRESİYE DÖVÜLDÜ
Dışarıdaki kalabalıktan kaçamayacağını anlayan sapık, sonunda ikna edildi ve kapıyı açtı. Sapığın kapıyı açmasıyla kalabalık üzerine çullandı ve sapığı öldüresiye dövdü.

6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu anlaşılan sapık tutuklanarak cezaevine gönderildi.

kaynak: mynet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

9 EYLÜL 1999 VE ÖNCESİ SİGORTALI OLANLAR…. SEVİNDİREN HABER 'Erdoğan artık çöküşe geçti' 'hiçbir şey sonsuza kadar sürmez'... Kadın, evine gelen tamirciye tecavüz etti! AKP'nin Suriyeli ikiyüzlülüğü