Anasayfa
09 Ekim 2018 ( 384 izlenme )
Reklamlar

Sapık Adam 6 Yaşındaki Küçük Kıza....

20 yaşındaki sapık, bir restoranda gözlediği 6 yaşındaki kız çocuğunu tuvalete götürerek cinsel istismarda bulundu. Restoran çalışanları ve müşteriler yakaladıkları sapığı öldüresiye dövdü.

Güney Afrika'daki bir restorana yemek yemek için gelen sapık, çocuklar için ayrılmış olan oyun alanında dakikalarda gözlediği 6 yaşındaki kız çocuğunu kandırarak erkekler tuvaletine götürdü.

ÇOCUĞUNU BULAMAYAN ANNE OLAY ÇIKARDI
Çocuğunun ortadan kaybolduğunu anlayan anne, çocuğunun bulunması için restoranda kargaşa çıkardı. Müşterilerden biri 6 yaşındaki kız çocuğunun bir erkekle tuvalete gittiğini söyledi.

Restoran çalışanları ve müşteriler tuvalete giderek tek tek kabinleri kontrol ettiler. Kitli olan bir kabin defalarca çalınmasına rağmen kapıyı açan olmadı.

SAPIK ÖLDÜRESİYE DÖVÜLDÜ
Dışarıdaki kalabalıktan kaçamayacağını anlayan sapık, sonunda ikna edildi ve kapıyı açtı. Sapığın kapıyı açmasıyla kalabalık üzerine çullandı ve sapığı öldüresiye dövdü.

6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu anlaşılan sapık tutuklanarak cezaevine gönderildi.

kaynak: mynet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mikroplar ölsün... özellik bu dönemler gerekli bir bilği Böbrek taşını eriten doğal karışım 15 bin TL maaşla personel alınacak! Bakın hangi kurum! Araştırmaya Göre Gaz Çıkarmak Kanseri Önlüyor ve Etrafınızdaki İnsanlar İçin Yararlı.